LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
na voltam és jó volt. előszőr véltem hogy a kigyurtak majd kiröhögnek v vmi de nem. tök seggitökészek voltak. mondták nem ciki a kevesbb de inkább azt sokszor mint nagyot mert csak megszakadok meg ne mtom csinálni akkor meg ne mér semit. 1 óra gyurás utána szauna. közben dumáltunk jol éreztük magunkat jo volt. kellően elfáradtam
 

LV
0
 

Omlás

Power User
Utoljára online
2010.08.29.
41
0
6
Ilyenkorban kell elkezdeni.. mert késöbb az az izom mait mos t csinálsz.. az MEGMARAD .. nemveszik el Fehérje port is lehet szedni.. creatin.. stb.. de nem szteroidokat!!!
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
n valszí­n jövő félévben ezt veszem fel tesinek!
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
az a jó. szerintem ott nem az unalomtol dölnél a falnak (persze ha jol csinálod) de kifáradtam alig birtam fürödni
 

LV
0
 

kikkan

Power User
Utoljára online
2010.07.31.
34
0
6
44
Kondizás=Erdei munka í­í‚lltalában minden 2. hétvégén
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Én csináltam egy ideig és állitolag eredménye is volt 73 rol lettem 93 kg.Azal nem értek egyet hogy nem szabad szedni semmit.Mert ha eredményt akarsz valamit szedned kell.Ha nem szedsz semmit és most nem kemény cuccokra gondolok akkor nem látod annyira az eredményt és egy kis idö mulva a kedved is elmegy.Én csak fehérjét meg creatint szedtem ami az alapnak számit szerintem ha hizni nöni akarsz és kis eröt is ad.Most gondolkoztam a volumas 35 ön de ahoz elöb megint kéne járnom egy kicsit elötte 2 3 hónapot hogy merjem szedni.De nem biztos mivel láttam a creatinnal is elehet érni valamit ami nekem épp elég+kis fehérje.De nem tudom ez csak az én véleményem.
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
hát anyám eléggé ellenzi ezeket az étrrend kiegészitőket v miket. monnyuk én lehet szednék vmi softosat
 

Melankolia

Vendég
Tiszteletem!

Az edzésnél nagyon fontos, hogy tudjuk mit akarunk elérni. Ha ez megvan (tudom, hogy a rombusz izmomat akarom növelni, hogy arányosabb legyek), akkor jön a legfontosabb kiegészí­tő, az edzőtárs. Mert nélküle higgyétek el kevesebbet fogtok elérni. Utána már csak egy edzésprogram kell ami a testalkatodhoz illik, esetleg egy diéta. Javaslom az étrend kiegészí­tőket is, mert azok (a fehérjék) egyáltalán nem roncsolják a szervezettet, sőt segí­tségükkel lehet csak épí­teni igazán. Ez azért fontos mert olyan enzimek vannak benne, amiket csak nagyon változatos étrendel lehet elérni. És higgyétek el a mai gazdasági helyzetben fokozottabban igaz, hogy nem tudunk változatosan enni.


Előre is elnézést ha már í­rta ezt valaki, engem a jó szándék vezérelt. Tudjátok amivel a pokolba vezető út is ki van kövezve. :D
 

LV
0
 

kiscipo00

VIP
Utoljára online
2006.09.03.
482
0
16
37
www.kiscipodesign.atw.hu
Én nem szedtem semmit. És tényleg lassabban fejlődik az ember, de tisztábban. És azt mondják, hogy ha abbahagyja az ember, akkor tovább megmarad. Mondjuk én nem hí­ztam, hanem a felesleget átalakí­tottam. És már kb 3 éve abbahagytam, de még mindig megvan az eredménye. Ja de szedtem. Szőllőcukrot
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
nahh látod én most alapozom meg a felesleget majd amit át fogok alakí­tni... remélem!
 

LV
0
 

laceesan

Power User
Utoljára online
2010.01.11.
43
0
6
én jártam úgy egy fél évet, de ha elkezded nem szabad abbahagyni mert két hónap és leeresztesz. én abbahagytam de kellene valami másféle edzés.
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
nekem még feleslegem sincs. ne mtok hizni uygh remélem a kondi bejön
 

hambell

Vendég
én 15 éve edzek kisebb nagyobb megszakí­tásokkal
versenyeztem 2 évet

szerintem a legjobb sport a világon
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
nekem ebben a félévben hála annak hogy nem jártam tesire (futás)... í­gy egy jó +5-6kg van
 

LV
1
 

Biggie

Moderátor
Utoljára online
2006.01.31.
952
57
48
Díjak
1
49
hhwforum.hu
A rossz példa én vok.
Szedtem szteroidot, a kura alatt minden ok, utána meg szépen lemegy az izmod hiába edzesz.
Ja állandóan ideges voltam tőle, meg piáltunk is rá, azt nem szabad.
A szteroidot messze kerüljétek el.
Dada amit irt olyat lehet zabálni.
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
nem is terveztem ilyen cuccokat. meg itthon se hagynák szo nélkül ha vennék. de köszi hogy figyelmeztetsz
 

LV
1
 

Biggie

Moderátor
Utoljára online
2006.01.31.
952
57
48
Díjak
1
49
hhwforum.hu
Én sumákba raktam félre a lovét, senki nem mondta hogy veszélyes.
Sajnos most már mindenhol hozzá lehet jutni.
 

Guest

Vendég
Én is járok kondizni hetente háromszor. Jó a társaság és segí­tőkész mindenki. Én több kardiós edzést csinálok és kevesebb súlyzós edzést mert szerintem egy nő nem szép ha túl izmos. Nem szedek semmi szeroidott és táplálék kiegészí­tőt sem.
 

Rezukii

Vendég
Igazad van, valóban nem tetszetős ha egy nő széjjel gyúrja magát, minden nőies vonalat eltüntetve.

Itt egy példa

APT%20wrist%20wraps%2011-29-2006.jpg
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
azt a ku..a ! ez undoritó. de hát akinek ez jön be. ezzel se vitatkozna senki hogy ki legyen felül. már ha van vkinek gusztusa az ilyenhez
 

Guest

Vendég
Én nem szeretnék ennyire izmos lenni!
Viszon szerintem kimondottan szép ha feszes a popsi
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!