LV
0
 

GoatX

Power User
Utoljára online
2006.10.01.
30
0
6
3 éve kondizok. nyomjátok de azt ajánlom hogy max fehérje amit szedjetek hozzá..nem ér annyit az egészség + a lányok nemis a kurvanagy embereket szeretik többségében:) (inkább a középnagyokat:D )
 

kicsirobi

Vendég
Nekem is az a bajom ,mint Franconak.
Elég a munka.
Italházban dolgozok,és egy pár rekeszt,és hordót kell azért mozgatni naponta.
Bár azóta szedtem is fel,egy kb 10 kiló felesleget,amit le kéne adni.
Akarat az nincs sajna.Bár cigiről 5 éve leszoktam
<

Csak sikerül rávenni magam egyszer
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Én majd február vége felé leszek bajba mert most 2 hónap kihagyás után januárban elkezdtünk edzeni normálisan mert elötte csak hébe hóba jártunk sajnos de most ujra elkezdtük na és február végén akivel járok elmegy külfölde 3-4 hétre addig egyedül kell mennem :S na azt kell átszenvedni valahogy :Dde kibirom talán !!!!
 

LV
0
 

z78

Power User
Utoljára online
2010.02.28.
56
0
6
Én régen jártam,de már nem.Pedig nem ártana
<
 

LV
0
 

moleone

Member
Utoljára online
2010.03.06.
17
0
1
32
én másfélévet jártam aztán elfogyott a pénzem, de télleg nem szabad szedni legfeljebb fehérjét, de fiatalon még az nem fontos mert fejlődsz, mondjuk én most nyáron megint lejárok majd mert fogynom kéne. a suliba mindig azon röhögök amikor mr. izmok arról beszélnek hogy ki tu olcsóbban tablettás napozint hozni, ha tudnák hogy az romániában disznóhí­zlalótáp
<
lehet ők is magukra ismernének
<
amugy ilyen korban inkább valamilyen küzdősprotot lehetne űzni
 

LV
0
 

tiptronik

Power User
Utoljára online
2009.11.17.
38
0
6
37
100kg szériában! Mindenkinek ajánlom a kondizást jót tesz a testnek na meg a szellemnek is sokkal kieggyen sujjozottab leszel tőle!
<
 

LV
0
 

Atteedark

Power User
Utoljára online
2010.07.05.
40
0
6
A sport, a mozgás, illetve az egészséges életmód jegyében végzett kondizás tiszteletre méltó.
De sajnos sokan csak a nőknek akarnak imponálni azzal, hogy egy-két hét alatt felfújják magukat mint egy lufit.
Az ilyen megfontoltságból kondizó, 15-20 kg-os súlyok emelgetése közben artikulátlan nyögő hangot kiadó egyének egyszerre szánalmasak és nevetségesek.
Némelyik í­gy felfújtatott mintapéldány arra nem képes, hogy ne úgy járjon mint akit seggbeQrtak... :D
Arról meg nem is beszélve, hogy kis gilisztás nekikezd ész nélkül különböző szereket szedni és hoppá...alig egy év múlva testépí­tő bajnokságot nyer???
Hehehe...
Csak később jönnek rá, hogy nem épí­tettek, hanem romboltak.
Elnézést ha ezzel valakit megbántottam, de akinek nem inge, az nem veszi magára! :wink:
 

LV
0
 

lekike

Power User
Utoljára online
2010.06.22.
45
0
6
Csak annyit kondizok ami karbantart nem kell nekem több izom
 

LV
0
 

Altair

Power User
Utoljára online
2009.01.12.
42
0
6
1értelműen fontos a sport. igazából teljesen mindegy, hogy mit csinálsz (testmozgás terén), a lényeg, ha tudsz napi 1 órát fordí­ts az aktí­v mozgásra, a pulzusszám magasan tartására.
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
Ti jártok? vagy jártatok? én szeretnék menni de elvileg káros ilyen korban mert elvileg megállhatok a növésbe (vagy legalábbis kevesebbet fogok nőni) . szerintetek ?
 

Guest

Vendég
A kondizásról az a véleményem hogy nagyon jó dolog de sajna nincs sok időm meg hát szerintem nem is olyan olcsó, nah meg ha valaki kondí­cí­óban szeretné tartani magát akkor másképp is lehet.
 

Rezukii

Vendég
Hát kamaszkorban nem ajánlatos, mert a túlon túl terhelt izomban levő sejtek elromolhatnak, v nem tom, és ez megakadályoz a növésben...de attól még lehet kondizni, csak ne 120 kg-os súlyokkal..
 

LV
0
 

wancza

Power User
Utoljára online
2010.07.26.
25
0
1
44
5 évig csináltam, most 5 évet kihagytam :) rámférne megint
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
na ezt vártam köszi. mert én is hallotta milyet. csak kifelejtették a tulterhelést. mert ne mazér mek hogy sérvet kapjak hane mhogy felszedjek pár kilot. meg nyárra jo legyek a pályán bicoval
 

LV
0
 

kiscipo00

VIP
Utoljára online
2006.09.03.
482
0
16
37
www.kiscipodesign.atw.hu
Én jártam 15 éves koromban 2-3 évig majd abbahagytam. Nem veszélyes, csak (szerintem) nem szabad semmit se szedni, meg nem kell túlterhelni magad. Csak kicsit.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!