LV
0
 

Flóri Bá

VIP
Utoljára online
2007.12.02.
362
0
16
39
tetrakotta.wordpress.com
Dühöngő II.

í­í‚h, utálom, hogy este még úgy volt, ma mehetek dolgozni, erre visszamondták a megrendeléseket, í­gy a gyárat sem nyitják ki...persze, reggel 7kor kell ezt közölni...mindegy, akkor fűnyí­rás, sövényvágás...csak ebből nem lesz pénz az albira! :sad:
 

LV
0
 

Fish_BASC

Power User
Utoljára online
2006.01.29.
66
0
6
40
Dühöngő II.

Rapidshare

í­í‚í­í‚í­í‚í­í‚.... nem tudták átkonvertálni a Prémium accountomat a már létezőm hosszabí­tására!!!! Nem hiszem el!!! mocskok
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
Dühöngő II.

jo ez a nyár vasárnap jöttem haza balcsirol holnap megyek velencei tora :)
kéne már forumozni is... :)
am Dada joarcnak tűnik a kutyád
 

LV
0
 

dragoman71

Member
Utoljára online
2006.08.30.
19
0
1
Dühöngő II.

250 Gb-os mobil winyóm kaput... a hiszti már meg volt, feleségem nem mert hozzám szólni, ezt bánom a legjobban, nem a cuccot. :sad:
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
Dühöngő II.

na itthon, osg-n tul (most vhogy ne mvolt vmi hu dehüha) de utána kocsmázás meg autozás kárpotolt :)
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
Dühöngő II.

azt hittem már vége lesz a nyárnak, de nem :) tegnap kimentünk végre ugrálni egész jol ment és akkor kitaláltuk hogy kéne egy nyár záro buli. körbetelefonáltunk vettem sört vittem ki sátrat és elég jol elvoltunk. mélto nyár záro volt :)
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
Dühöngő II.

nem hittem volna, hogy eljön ez a pillanat de végre kimentem futni :) ráadásul kutyával. azt hittem parább lesz de lusta ez :) egy utcát sprintelt velem aztán ugy kellet huzni hogy gyorsabban. inkább csak szagolgatni megy ki szivesen. :)
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
220
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

jó leült ez a topic :sad: (a chatboxnak köszönhetően)
<
 

LV
0
 

Kecsó

VIP
Utoljára online
2006.11.06.
85
1
6
34
Dühöngő II.

Egyetem-egyetem legelnek a fejemen :D:sad:
Gépészvagyok és miből szí­vok?? közgázból :sad: pénteken nagy zh
nővéremmel csináltatom a feladataimat, zh kérdéseket :) és mondja hogy ők alig tanulták í­gy, de neki Közgáz diplomája van!!!!!!!! :) :sad:
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
220
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

Na végre valaki dühöng!
.... bár Kecsó neked ez gondolom nem annyira örvendetes! :)
 

LV
0
 

Kecsó

VIP
Utoljára online
2006.11.06.
85
1
6
34
Dühöngő II.

hát a dühöngőbe azért í­rok mert valami b@ssza a csőrömet :D
nagyon zavar a dolog :)
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
220
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

Azért is í­rtam, mert régen jól ment ez a fórumtéma, de a chatbox miatt elfelejtődött!
 

LV
0
 

Kecsó

VIP
Utoljára online
2006.11.06.
85
1
6
34
Dühöngő II.

Miért van az, hoyg pénteken í­rtunk 1 zh-t és még nem javí­tották ki( kedden éjfél fele) és pénteken lesz belőle a póth zh, í­gy hoyg készüljek rá, ha talán szerdán meglesz az eredmény, és az, hoyg nem mentem át belőle??????,,, :sad:
<
 

LV
0
 

GoatX

Power User
Utoljára online
2006.10.01.
30
0
6
Dühöngő II.

mi is í­rtunk egy x-elős zh-t múlt csütörtökön, mondta a tanár hogy aki í­r neki emailt annak megirja a jegyét. irtunk neki, nem kaptunk semmit... bementünk hozzá, mondtuk h miva, azt mondta majd felirja délután a közös webes felületre, ez volt 3 napja...
 

LV
0
 

Kecsó

VIP
Utoljára online
2006.11.06.
85
1
6
34
Dühöngő II.

Hát igaz azt inkább hét elején kellett volna í­rnom, de csak most van tele a tököm, mert keddtől minden nap í­rtunk, napi 2 zh-t :sad:
Eszméletlen, ilyenbe még sosem volt részem, szerencsére :sad: :)
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
Dühöngő II.

Mindenkinek sikerekben gazdag, boldog új esztendőt kí­vánok!!!
 

LV
0
 

Kecsó

VIP
Utoljára online
2006.11.06.
85
1
6
34
Dühöngő II.

azt a
<
hááát
hiába készülök kémiából és segit Orpeusz nagyfőnök is :) még í­gy sem lehet megí­rni 2-re a kémiát, akkor hoyg csináljam meg ??:sad:
<
 

LV
1
 

Biggie

Moderátor
Utoljára online
2006.01.31.
952
57
48
Díjak
1
49
hhwforum.hu
Dühöngő II.

Mocskos hó megint esik, mostmár a tököm kivan vele.
Ennyit nem lapátoltam évek óta.
 

LV
0
 

GabberDögBácsi

Power User
Utoljára online
2009.10.28.
74
0
6
Tata
Dühöngő II.

Egy interenetszolgáltatóhoz intézett levél, amihez nagyon hasonlót magam is küldtem már...

Tehát a levél:

- A 2009.11.12-én tett internet szolgáltatásban tapasztalt hibabejelentése érdekében technikus kollégánk 2009.11.13-án megpróbálta orvosolni a problémát, mert őn akkor nem tartózkodott otthon, illetve az adatbázisunkban nyilvántartott telefonszámon sem sikerült a kapcsolatot felvennünk őnnel. Kérjük, amennyiben az őn által észlelt hiba még jelenleg is fennáll, jelezze társaságunk felé a 1221-es telefonszámon."
Kijelentem, hogy a fent emlí­tett napon végig az otthonomban tartózkodtam, és a kollégáját vártam, maguk meg itt buziskodnak velem. Az, hogy mint utólag kiderült, őnök nem tudnak beí­rni egy telefonszámot,
úgy vélem nem az én hiányosságom. A megadott cí­men található lakás nincs körülvéve sem vizesárokkal, nem vezettem villanypásztort a kaputelefonba, valamint nagytestű harci kutyák sem őrzik azt. Két kollégájuknak furcsamód már sikerült eljutni a lakásba, valamint felhí­vni engem a rosszul rögzí­tett telefonszám ellenére - bizonyára Danny Blue és Christian Panthera - szintű telepatikus képességeik segí­tségével. Mivel a kollégája baszott kijönni, és a hibát nemi szerve ritmikus húzogatásával próbálta elhárí­tani, az általam érzékelt probléma még mindig fennáll. 9-szer pofáztam el maguknak, hogy hibás a modem, amit őnök biztosí­tottak. Maguk hülyének néztek, hiszen az őnök adatai szerint minden rendben. Ezek után persze még én hí­vjam fel magukat 10-edjére is, amivel úgy vélem, kimerí­tik a pofátlanság határát. Véleményemet az ügyről, a szolgáltatásról és a cégükről egyetlen köpéssel kifejezhetem. őröm az ürömben, hogy ügyintézőik nagyon kedvesek és segí­tőkészek, az meg egy másik dolog, hogy a "kapcsolja ki a tűzfalat és a ví­rusirtót" - szí­nvonalú tanácsaikkal nyugodtan kitörölhetem ám a seggem. Ha kellemes társalgásra vágyom, egy más jellegű emelt dí­jas telefonszámot tárcsázok. Mellékelten bátorkodtam elküldeni az önéletrajzomat is, mivel ennyi szaktudással én is rendelkezem, ezért örömmel lennék egy ilyen remek, dinamikus csapat tagja. Szerencsére szolgáltatásuk ingyenes, vagyis pontosan annyiba kerül, amennyit ér, ez megmagyarázná, miért is akciós az első három hónapban.
Megkí­sérlem elmagyarázni még egyszer, utoljára:
1. A problémán forrása a hibás modem.
2. őnök küldenek egy szerelőt, aki ért a számí­tógéphez, valamint egy működő modemet, továbbá egy hálózati kábelt, mivel ez a sz@r ami itt van, csak fojtogatós szexre alkalmas, másra nem.
3. Küldenek a szerelővel egy embert, aki tudja használni a telefont, a kaputelefont, valamint a liftet, bár jöhetnek lépcsőn is, í­gy ez csupán ajánlott opció.
4. Kicserélik a modemet. A szerelő bejön, köszön napszaknak megfelelően, leveszi a cipőjét, visszautasí­tja a felkí­nált frissí­tőt és kicseréli a modemet. A közlekedős ember kint marad.
5. Aláí­rom a munkalapot, a szerelő elköszön és kimegy.
6. Működik a szolgáltatás és mindenki boldog.
Amennyiben a fenti hat pont nem megvalósí­tható, akkor ne fáradjanak a szolgáltatás kikötésével, mert kibaszom az egészet a picsába, mivel őnök megvalósí­tották a szerződésszegés fogalmát, ugyanis ez nem szolgáltatás, hanem egy fos. Egy FOS.
Feltételezem, őnök jobban szórakoztak levelem olvasása közben, mint jómagam, de ne gondolják, hogy viccnek szántam, ez egy kibaszottul HIVATALOS PANASZ. Sajnálom, hogy méltatlan helyzetbe kerültem maguk miatt, de csak azoknak adom meg a tiszteletet, akik:
1. Szintén megadják,
2. Kiérdemelték,
3. Félek tőlük.
Sajnálatos módon őnök egyik kategóriába sem esnek bele, ezért hát levelem keserédes hangvétele. Amennyiben hajlandóak rendesen végezni a munkájukat, akkor őnök felhí­vnak az általam megadott telefonszámon, és egy őnök által kiválasztott időpontban készséggel állok rendelkezésükre.

Várom megkeresésüket! Nyomorékok.

Tisztelet nélkül:
 

LV
0
 

Kecsó

VIP
Utoljára online
2006.11.06.
85
1
6
34
Dühöngő II.

Ez a kuva kémia kiakaszt, 3próbálkozás lehetett csinálni belőle, és 11 pont a 2-es, nekem természetesen minda 3x 10 pontom lett :sad:
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!