LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
220
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Kérdezz, ha nem tudsz valamit!

Javaslom innen töltsd le a full magyar verziót:
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
Kérdezz, ha nem tudsz valamit!

Köszi. talán igy a legegyszerübb :)
 

LV
0
 

kiscipo00

VIP
Utoljára online
2006.09.03.
482
0
16
37
www.kiscipodesign.atw.hu
Kérdezz, ha nem tudsz valamit!

Na letöltöttem egy DVD filmet a
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




amit nyertem :DDe mikor ki akarom csomagolni, akkor a következőt í­rja ki: helytelen vagy sérült hitelességi bizonyí­tvány

Orpheus mivel tudtommal társ oldal ezért örülnék, ha valamit tudnál segí­teni. A Film:
Enemy.at.the.Gates.2001.CUSTOM.HUN.PAL.DVDR-REQ

Előre is köszi
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Kérdezz, ha nem tudsz valamit!

akkor ez elvileg egy darabolt rar? :Dha igen akkor van köztük egy ellenőrző file (.sfv) nah ha azt elindí­tod talán pontosabb dolog is kiderül hogy mi a hiba... az is lehet hogy csak egy rar hibás de az is hogy az egész... (abban az esetben hogy ha csak 1 rar hibás akkor kapard le újra... és ha akkor is hibás marad akkor az nagyon kellemetlen... mivel akkor az oldalon található file a hibás... :D, ilyenkor jön az hogy a *******...., más tanács ha csak 1 file hibás akkor azt próbáld beszerezni más oldalról... :D(nMag-on) tutti fent van...) :D
 

nani

Vendég
Kérdezz, ha nem tudsz valamit!

img fájlokat hogy tudom megnyitni
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
220
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Kérdezz, ha nem tudsz valamit!

img az CloneCD image fájl, de önmagában a CloneCD sem tud vele mit kezdeni, kell még mellé egy .ccd és egy .sub fájl is. meg nem árt egy cue sem, ha nemcsak CloneCD-vel akarod használni
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
Kérdezz, ha nem tudsz valamit!

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció





innne leszedtem az lesö theme-t. de nem tudtam hogyan kell alkalmazni. mit kell hova másolni ? plz segitsen vki :)
 

norma

Vendég
Kérdezz, ha nem tudsz valamit!

üdv..
vki megnézné miért nem müködnek a válsz gombra klikkelés után a .
<
l kép beill,kode,stb??köszi
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Kérdezz, ha nem tudsz valamit!

header.jpg


tökéletesen működik....

[/CODE] ez is![/CODE]

[color=#000000;background:#000000]meg ez is[/color]
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
220
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Kérdezz, ha nem tudsz valamit!

Ez mindenkinél működik, nem fórum hiba.
A hiba nálad van norma, nézd meg egy másik böngészőben vagy esetleg ellenörizd hogy engedélyezve van-e a javascript, vagyis nincs-e letiltva?!
 

ozimak

Vendég
Sziasztok!

Letöltöttem egy-két Template Monster-es template-et,megvan hozzá minden progi ami csak kellhet,az egész adobe gyűjtemény :Dcsak az a baj hogy még sosem í­rtam át template-et :sad: Le kellene magyarosí­tanom a flash részét(.fl) de nem tudom hogyan kell átí­rni a gombokat :sad: ,ezek azthiszem gif formátumba vannak és a szöveget nem tudom kultúráltan átí­rni úgy hogy ne látszódjon meg rajtuk :(Próbáltam brush tool-al de azzal csak maszatolok :) Valahogy nem lehet ezeket "átí­rni"? Tehát nincs valami könnyű módszer az .fl fájlok gombjainak és úgy cuzanmen az .fl fájlok szerkesztésére?
Előre is köszönöm a válaszotokat!

István
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
220
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Meg kell keresned, már ha van egy psd kiterjesztésű fájlt, ahol tudod módosí­tani a designt. Egyszerűen átí­rod majd ha csak a gomb kell, akkor PS-ben átí­rod, és felvágod szeletekere amit "Mentés webre..." funkcióval, gif-et kiválasztva célformátumnak, felülí­rod az eredetit. Ha nincs meg a psd fájl, akkor szí­vás van, újat kell csinálnod egyedileg.
fl fájlokat pedig a Flash CS-vel tudod módosí­tani.
 

ozimak

Vendég
Vannak psd fájlok de ezek az egyes oldalak psd fájljai...azokon belül csináljam meg külön külön?Például a "főoldal" a "kapcsolat" oldal meg ilyenek szóval ezek egyes lapok psd fájljai. "Convert to pharagraph text" aztán úgy átí­rom?De akkor utána hogy lesz ebből ugyanolyan weboldal?:shrug:
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
220
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Hát ezt az egész folyamatot elég nehéz itt leí­rni.

Javaslom ezt:

[/CODE]
http://www.tutorial.hu/honlapgrafika-keszitese-photoshop-es-dreamweaver-segitsegevel/&quot;]http://www.tutorial.hu/honlapgrafika-keszi...r-segitsegevel/ [/CODE]
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
220
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Hol jelölted ki magyar nyelvre?
A területi beállí­tásoknál is át kell állí­tani.
 

LV
0
 

Zolecs

Power User
Utoljára online
2008.01.12.
60
4
8
49
beallitas

adott egy laptop,ibm régi tipus,sajnos csak azt tudom,hogy p2 intel.akku nincs benne de mindig áram alatt van mégis mikor beindí­tom mindig kéri a dátumot és a pontos időt! Amí­g nincs beí­rva addig nem indul a rendszer,és miután beí­rtam a pontos dátumot és időd akkor indul csak a rendszer de nagyon sokat kell vele szórakozni,mert nemindig fogadja a dolgot elsőre csak sokszori próbálkozásra.milyen megoldást javasolnál erre?azon kí­vül,hogy dobjam ki a gépet:)
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
220
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Régi gépeknél, laptopoknál időproblémát az okozza hogy az alaplapban lévő elem megadta magát, ilyenkor ki kell cserélni a gombelemet.
 

LV
0
 

Zolecs

Power User
Utoljára online
2008.01.12.
60
4
8
49
Köszönöm a segitséget! Ma megnézem a gépet!
 

pimpi001

Vendég
haller.
van 1 inno3d 7900gt videókarim. gari lejárt, szemetelt a kép, csakbeadtam bevizsgálni, kiderült hogy ramhiba. a szervizes szerint egy bioszfrissí­tés megoldhatja a problémát, de a frissí­tést követően bele kell nyúlni a frekibe, és le kell húzni kicsit hogy ne pörögjön olyan gyorsan. vagyis vissza kell szednem a procija és memcsije gyorsaságából. a kérdéseim:
1, mien progival lehet a bioszt frissí­teni?
2, mien progival tudom a gyári értékeket megváltoztatni a kariban?
3, van-e egyáltalán értelme? fog-e műkszeni szerintetek?
csakmert vettem másik karit 9600gt.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
220
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Nekem is ugyanilyen kártyám van, csak 7600gt-ben, ugyanilyen hibával.
Megoldottam a gondot egy ventillátor lecsavarozás és a hővezető paszta lecserélésével, mert a gyári olyan volt mint a rágógumi, használhatatlan volt és a túlmelegedést, RAM hibákat ez okozta.
í­??gyhogy szerintem elsőként nézd ezt meg, utána piszkálj a bioszában!
 

pimpi001

Vendég
okés. kipróbálom.
akkor elég csak a pasztát újrakenni és kész? vagy keressek másik hűtést rá?
 

Tigrincs

Vendég
Hi

Nekem az lenne a problémám, h dvdre szertnék kií­rni avikat és előfordul, h pár megával (10-50) nagyobb. Próbálkoztam tömörí­téssel, túlí­rással, mindenféle beállí­tással, de nem sikerült. Ha van vkinek ötlete, várom szeretettel.
Előre is köszi mindenkinek :)
Tigrincs
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
igy elsöre annyi juttot eszembe hogy probáld meg átkonvertálni vmi olyna formátumba ahol kisebb helyet foglal. igaz minésög romlással fog járni. de csak van olyan formátum ami nem sokkal roszabb.
 

pimpi001

Vendég
vágd le a szöveget a végéről.
csak a hangot utánna 1-el kisebbre kódoldd. /pl ha 256-os akkor 192/
és kész is.
virtual dub.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!