once

Vendég
Lehet hogy nem léteznek, de mindenesetre kiver a viz, ha a kisfiam egy bizonyos Timet emleget, aki vele egyidős, és mikor mesél olyan dolgokról amiknek mikor utánnanéztem teljesen valós alapja volt. De ez persze lehet teljesen véletlen is.
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
én alapitomm meg az uj szellemirtokat lehet jelentkezni a csapatba a kritériumokat privátba :D
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
na haljam de még nincs csapatom nem jelentkezel ?
 

once

Vendég
Esetleg csak telefonosnak. a para dolgok nem nekem valók.
<
 

tommy18

Vendég
Én hiszek bennük,bárszor már volt velük (találkozásom),és jobban hiszek bennük mint monnyuk hinnék istenben mert ha van isten akkor miért nem tesz semmit....
 

DaveDane

Vendég
én má láttam.....nam vok hülye
a szóbámban már láttam 1 lányt akit ismertem és nem rég meghalt.
1általán nem ijesztő dolog, csak meglátod és eltűnik
1ébként éjszaka volt 10000000% h nem álmottan, de sajna senki se hisz nekem.
onnan tom h nem álom volt h tápászkodtam és mikor 1szerűen eltűnt már hajoltam a ví­zért mer szomjas voltam
szóval sztem 10000% h léteznek
 

Ditte

Vendég
Szerintem nem léteznek szellemek, csak a dús fantáziájú embereknek..nah és aki babonás meg aki túlzásba viszi a horror bámulását :D
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
hiszem amit látok :) még nem láttam de nem is akarok. mert ha hozzá vágnék vmit akkor a szobában lévö trágyak bánnák csak :)
 

LV
0
 

Bien

Member
Utoljára online
2009.01.15.
16
0
1
Én még nem láttam az Eiffel-tornyot de ez nem jelenti azt hogy nem létezik.
 

LV
0
 

Reficul

Member
Utoljára online
2009.03.20.
24
0
1
35
Én egyszer láttam a csajom dédnagyanyjának a szellemét! Nagyon para!
 

LV
0
 

Franco

Power User
Utoljára online
2006.01.30.
109
0
16
Magyarázza meg valaki, hogyan csörgött a telefonom lemerült akkuval és SIM kártya nélkül... Bejövő hí­vás volt. Ezek után nem kételkedem a szellemekben.
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
<
ez számomra elég hihetetlenül hangzik.elhiszem amit mondasz , de ez igy kcisit fura.
 

LV
0
 

Franco

Power User
Utoljára online
2006.01.30.
109
0
16
Hát eléggé.. És nem voltam tintás, se betépve, totál józan voltam, feküdtem és néztem a tévét amikor elkezdett csörögni. A poén, hogy másnap akartam eladni a telefont, mert már nem használtam jó ideje.
De történtek durvább dolgok is. 1-2 kiragadok:
- ébresztőóra elem nélkül csipog
- beltéri sat vevő egység magától váltja a csatornákat, össze-vissza
- mikro sütő megáll, kismegszakí­tó automata kattan (tehát leold), és mégis mindenhol van áram, csak abban az egy konektorban nincs, pedig az összes konektor egy kismegszakí­tón van...
- a dí­szpárna az ágy támlájról 1 métert repült előre, szó szerint átrepült fölöttem és az ágy felett.
És ez még csak egy része az elmúlt évben történt megmagyarázhatatlan dolgoknak...
Azt már nem is í­rom, hogy volt olyan időszak, amikor előre megálmodtam a baleseteket.
Aki elhiszi, az előtt le a kalappal, aki nem, az nem. Majd ha egyszer vele is történnek ilyen dolgok, akkor ő is hinni fog az ilyenekben. Én régen nem hittem ilyen hüjeségekben, most inkább csak kételkedek.
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
ezek durcán hangzanak. de még mindig furcsán hangzik. amig velem nem történik ilyen szerintem nem fogom tudni ezt elfogadni.
 

LV
0
 

Franco

Power User
Utoljára online
2006.01.30.
109
0
16
Elhiszem :) Én is í­gy voltam, amikor pár ember mesélt hasonló történeteket.. Addig nem hittem el, amí­g velem meg nem történtek ezek. Most sem mondom hogy szellemek, de nem találni rá magyarázatot mitől vannak ilyesmik.
 

LV
0
 

Reficul

Member
Utoljára online
2009.03.20.
24
0
1
35
Nagyon kemény!!! Nem semmi dolgok történtek veled! :blue:
 

LV
0
 

Franco

Power User
Utoljára online
2006.01.30.
109
0
16
Azóta megint lettek újabbak. Műszakban:D Azóta elhiszi munkatársam is, hogy nem stimmel velem valami..
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!