LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
Szerintetek léteznek? Hisztek bennük?

Szerintem nincsenek szellemek, még eddig nem találkoztam eggyel se.
 

Szaki10

Vendég
szerintem léteznek teli van videókkal a youtube ienekkel
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
Én még nem találkoztam egyel sem, de attól még lehetnek.
 

LV
0
 

/George/

VIP
Utoljára online
2006.08.21.
244
0
16
32
Én nem tom, hogy mit higgyek! Discoveryn is oly sok marhaság van a szellemekről...egyik műsorban igazolja, másikban cáfolja! De sztem senki se látott igazán! Vámpí­rok? Lehet, hogy csak jó legenda, de lehet, hogy igaz legenda...!
 

LV
0
 

/George/

VIP
Utoljára online
2006.08.21.
244
0
16
32
Az még labilisabb...már annyi fake videót láttam, hogy már kezd nevetségessé válni az UFO téma!
 

Rezukii

Vendég
Én csak a labilis idegzetű pszichopata hajlamokkal rendelkező, elmegyógyból szabadult gyilkosokban hiszek, másban nem...
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Hát azok legalább léteznek hehe Ufok istenem mikor meglátok egy riportot már elis kapcsolok onét nehogy szét röhögjem az agyam
 

JoeJoeJoe

Vendég
A discovery-n szokott lenni pénteken 22:00-kor egy szellemes műsor, tény hogy nem dokumentumfilm, és nem ad bizonyí­tékot, de jó szorakozás. Amúgy az feltünt, hogy az ilyen paranormális dologok leginkább Amerikába vannak (észak, közép- és Dél Amerikába).
 

Guest

Vendég
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció





olvasgassatok, erdekes blog :)
kepek, videok, leirasok, kommentek
<
 

bazoo92

Vendég
Sztem lehetnek szellemek, ki tudja... aki mindenben keresi a szellemet, UFOt stb-t az meg is találja, aki meg nem az hétköznapi dolognak látja. Szerintem. :Dam youtube-on nagyon nagy videók vannak, amik parodizálják a fake videókat :D
 

Rezukii

Vendég
Szellemek..hm..ez valóban olyan, mint az UFO: nem tudják bizonyí­tani, csak sejtetik, hogy van, utalok itt JoeJoeJoe hsz-ére. Valóban, a Discoverny nagyon elementális, és felettébb humoros, mikor majd besz*rnak a félelemtől, mert egy macska kaparja a padlót. Mindenesetre nem hiszem a szellemekben, szerintem kitaláció az egész, az ember téves reakciója, pl. mikor a szél megzörgeti egy cserepet, elkezdenek rinyálni, hogy jajj itt jön Fekete Szakáll szelleme.. :D
 

JoeJoeJoe

Vendég
Ugyan, engem meg lehet győzni, hogy vannak, de az egész szellem mí­tosz szeritnem azért jött létre, mert az emebr mindenre magyarázatot keres.
 

Rezukii

Vendég
Hmm, valóban, de néha az ember olyasmi magyarázatot talál egyes dolgokra, hogy az végtelenül buta dolog. És téged meg lehet győzni a szellemekről úgy, hogy lepedőbe bújt alak ijeszteget a hajnal közepén? :)
 

JoeJoeJoe

Vendég
(Rezukii @ 2008.03.15. 02:59)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
én nyitott vagyok az ilyen magyarázatokra, de az csak mese, hogy fehérlepedősek, (ha láteznek egyáltalán) ugyanis gyakorlatilag az ebereket kellene ábrázolni, és hacsak nem lepedőnek született, nem úgy nézne ki.
 

Rezukii

Vendég
Mai tudomány bármire képes..akár lepedő-embereket létrehozni :DDe arról is el lehetne vitázgatni, hogy a szellemek, hogy jelenhetnek meg, meg ha lenne szellemek, akkor bizonytí­ékot adna a túlvilág létezéséhez, és a sok depresszió hajlammal rendelkező emberke menekülne a túlvilághoz..ezért inkább ne legyenek szellemek, hogy megmaradjon a földi populáció. :D
 

LV
0
 

Gagyika

Power User
Utoljára online
2006.01.30.
190
0
16
36
www.hackthat.net
igen vannak szellemek! Nálunk különösen :S Éjszakánként a padlásunkon állanóan dajdajoznak :D Hörögnek, szaladgálnak, dübörögnek kiakasztó. De általában csak tavasszal meg ősszel van ez. Az év többi részében nyugi van :D:D:D:D
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!