Guest

Vendég
Én nem hiszek bennük mert csak azt hiszem el amit látok és még nem láttam.
 

universum1974

Vendég
Én Hiszek a idegen életforma létezésében mert ahogy mi emberek létezünk miért ne létezhetne egy nálunk sokal fejleleteb életfórma? legtöb ember azért nem hisz benne mert nem képes elfogadni azt a tényt hogy nem vagyunk egyedűl a univerzumban meg a tegnologiájuk sokal fejleteb a emberinél. ha a emberek töbségük a saját szemével látná öket akkor sem hinne a szemének mert nem képes elfogadni hogy van a emberiségnél egy fejleteb létforma, a emberiség egy része mindent megtene hogy ne derüljön fény a igaszságra, a emberiség egy része mindent elkövetne ha kel semlegesitené öket pedig ők nem tehetnek arról hogy a fejletségi evuluciós létrán sokkal feljeb álnak mind mi emberek azzért hozzá teszem hogy még sajnos én sem látam a fent emlitet idegen élformának semilyen jelét de valahogy a szivem mélyén még is úgy érzem hogy léteznek! mert felteszem a kérdést ahogy mi emberek létezünk úgy miért ne létezhetne rajtunk kivül valaki más? sok sok millió vagy mlliárd fény évre tölünk ahol még ember soha nem járt végülis a univerzum végtelen és határtalan, úgy gondolom egy jódarabig nem is fogunk odda eljutni mert a mi teknikánk még nem érte el azt a evulucios szintet és a legtöb emberi gondolgodási hozzá álás sem tart még ott, egyszer talán elérjük ezt a evulucios szintet és akkor egész más hogyan fogjuk látni a egész dolgot de addig is meg marad az hogy valaki hisz benne valaki meg nem.Sziasztok universum1974!!!
 

LV
0
 

Atteedark

Power User
Utoljára online
2010.07.05.
40
0
6
Sziasztok!
Szellemek?
Igen! Léteznek állí­tson bárki is bármit!
Akik nevetségesnek tartják a témát örüljenek és adjanak hálát Istennek, hogy nem kerültek még kapcsolatba velük.
Sokáig nem hittem bennük, de nem állí­tottam az ellenkezőjét sem, mí­gnem 1994-ben saját bőrömön tapasztaltam jelenlétüket.
Azóta igenis hiszek a létezésükben.
Kénytelen vagyok.:sad: Bár látni soha nem láttam őket, de érzem a jelenlétüket. Egyikükét különösen!:(
16 éve keserí­ti az életemet már ha életnek lehet nevezni, hiszen már az is csoda, hogy még élek!
 

LV
0
 

lekike

Power User
Utoljára online
2010.06.22.
45
0
6
Én még személy szerint nem láttam szellemet, dehát pár száz éve úgy tudták a Föld lapos, tehát nem szabad semmit kategorikusan elutasitani.
 

LV
0
 

Altair

Power User
Utoljára online
2009.01.12.
42
0
6
A "szellem" különböző fizikai jelenségek együtt hatása, de ez hosszú... Kérdezzétek Egely Györgyöt, mert minden magyarázható fizikailag...
 

LV
0
 

pistabá77

Power User
Utoljára online
2010.07.11.
30
0
6
47
Se cáfolni, se megerősí­teni nem tudom a létezésüket. De elképzelhetőnek tartom.
Még nagyon sok mindent nem tud, nem ismer az emberiség.
Nem csak az unierzumban, még itt a földön is sok titok van számunkra.
 

LV
0
 

wancza

Power User
Utoljára online
2010.07.26.
25
0
1
44
Nem hiszem hogy léteznek, ami elmúlt az elmúlt.
 

LV
0
 

reichen

Power User
Utoljára online
2008.07.28.
43
0
6
47
valahol azt mondják, hogy amiben hiszel az valóra válik. Ha hiszed hogy vannak szellemek akkor lesznek?
 

LV
0
 

wtek

Power User
Utoljára online
2010.09.04.
41
0
6
Nem vagyok meggyőződve abba hogy vannak de abban se hogy nincsenek.
 

LV
0
 

kikkan

Power User
Utoljára online
2010.07.31.
34
0
6
44
Olyan hülye az agyunk hogyha már látunk is nem fogtuk fel hogy mit láttunk,de igen hiszek benne hogy léteznek,nem lehet csak ennyi az emberi lét:Megszületsz,élsz,meghalsz.
 

LV
0
 

boy444

Power User
Utoljára online
2010.08.16.
43
0
6
szerintme nem .legalábbis eddig nem láttam egyet sem.
 

LV
0
 

Winyoca

Power User
Utoljára online
2009.12.21.
31
0
6
40
Szellemek nincsenek.. bár a túlvilág nem lehet rossz, senki nem jött vissza panaszkodni!
 

LV
0
 

laceesan

Power User
Utoljára online
2010.01.11.
43
0
6
attól függ mit nevezünk szellemnek. ha a lelket, akkor van, ha pedig azt amiket a tv-ben mutogatnak, akkor nincs. és a létezésük nem hit kérdése, vagy vannak vagy nem attól függetlenül hogy hiszünk e benne:)
 

LV
0
 

namen70

Member
Utoljára online
2010.10.27.
21
0
1
Mindenképpen léteznek. Attól, h. valamit nem látsz még van, nem!?
 

LV
0
 

acer7520

Power User
Utoljára online
2010.10.13.
34
0
6
Ha léteznek is inkább hagyom őket.. nem akarok semmi extra galibát magamnak :D
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!