LV
0
 

maya21

Member
Utoljára online
2009.12.12.
21
0
1
Mert itt "kéznél" van , és a boltban amúgy is minden méreg drága ...
 

LV
0
 

Deviantartist

Power User
Utoljára online
2010.06.30.
85
0
6
38
Az előttem lévőkhöz tudok szólni, itt megvan szinte minden ha nincsen akkor beí­rom a kérések közé és nem kell visszatölteni, max csak megköszöni az ember. Amúgy meg személyesebb mint egy torrent oldal.
A régi nagy kedvenc warezoldalam a Blue Dragon Warez volt.... :D
 

LV
0
 

Atteedark

Power User
Utoljára online
2010.07.05.
40
0
6
Természetesen azért, mert sovány pénztárcám nem engedi meg, hogy ingyen letölthető cuccok helyett 10-100 ezreket fizessek!:)
 

LV
0
 

bakkacsa

Power User
Utoljára online
2010.06.19.
38
0
6
Mert ez egy kényelmes ingyenes webáruház, azonnali házhozszállí­tással térí­tésmentesen...
 

LV
0
 

hafenscher5

Power User
Utoljára online
2010.07.19.
41
0
6
főleg információ gyűjtés miatt. a toorentezést annyira nem kedvelem.
 

Guest

Vendég
Én azért járok warez oldalra, mert sok mindent belehet szerezni, ami kell nekem és máshol nem találom meg.
 

LV
0
 

masterofthe

Member
Utoljára online
2010.07.04.
10
0
1
Pár éve még mindent megvettem, amire csak szükségem volt. Kerestem úgy, hogy nem okozott gondot. Ma már ezt nem tehetném meg, elégé lecsúsztam az akkori életszí­nvonalamhoz képest.
Egyszer a Múmia dí­szdoboz DVD-t vittem haza. A pontos árra nem emlékszem, de higgyétek el, drága volt. Alig egyetlen hét múlva beakciózták a szettet az eredeti ár harmadára. Ekkor elgondolkoztam.

Azóta alig vettem eredeti CD/DVD lemezt.
 

LV
0
 

Deviantartist

Power User
Utoljára online
2010.06.30.
85
0
6
38
Hogyha filmről van szó és tetszik akkkor azt megveszem, persze nem dí­szdobozban, bár a Star Craft 2-t előrendeltem, (collector edition) és őszintén megmondom hogy nem fogom rá sajnálni a pénzt, ahogy a Mass Effect 1-2 re sem sajnáltam. Amúgy meg azért vagyok itt mert értelmes a társaság, és megvan szinte minden ami kell.
 

LV
0
 

hhwhuszar

Member
Utoljára online
2010.07.25.
14
0
1
í­í‚í­í‚í­í‚ én nem járok ilyen oldalakra :)
 

Guest

Vendég
Letölteni és ezt azt megosztani tapasztalatot szerezni cserélni.
 

LV
0
 

joci76

Member
Utoljára online
2010.08.07.
19
0
1
47
í­í‚ltalában a letöltés miatt,de ha jó társaság van akkor a dumálás miatt is.
 

zoltan933

Vendég
í­í‚ltalában feltölteni,és beszélgetni, esetleg 1-2 dolgot letölteni,de azt is ritkán..
 

LV
0
 

monacska

Member
Utoljára online
2010.09.03.
20
0
1
:) filmekért elsősorban, néha, ha találok jó könyveket, tanulással kapcsolatos programokat.
 

LV
0
 

balu01

Member
Utoljára online
2009.01.17.
5
0
1
47
í­í‚ltalában a letöltés miatt,de határsaság van akkor a dumálás miat is,és nagyritkán próbálkozzom elütni az időt az arcade játékokkal is :)
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!