Rezukii

Vendég
Charles Manson:


"Nézz le rám, egy őrültet fogsz látni. Nézz fel rám, az uradat fogod látni. Nézz a szemembe, és meglátod önmagad."

?Ezek a gyermekek, akik késsel támadnak rátok, a ti gyermekeitek. Ti neveltétek őket, nem én. Én csak segí­tettem nekik felemelkedni.?

?Itt van egy ember, aki Vietnamban százezrek halálát okozta, és ez az ember í­tél el engem 8 nyilkosságért.? ? nyilatkozta Manson, Nixon kijelentésére, miszerint ő bűnös.

?Azt hiszem legfőbb ideje, hogy magatokba nézzetek, és elbí­ráljátok azt a hazugságot, amiben éltek. Kivetí­thetitek ezt rám? de én az vagyok, ami mindannyiótokban benne él??
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
"A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, ami alkoholban oldodik"
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
"Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!"
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
"Mostanában megváltoztak a hasonulási szabályok. Régen úgy mondtuk: legény-nyel, lány-nyal. Most pedig: legény-nyal, lány-nyel."
 

Guest

Vendég
A szerelmesek civódásai csak erősí­tik a szerelmet.

A szerelem soha, semmit és senkit nem kérdez. Meglep, és kí­méletlenül leteper, mint az elemi erő
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
-Firefoxot használjanak csak a gyávák. Az IE az igazi férfiak böngészője! Veszély, kaland, nyitottság! Ez kell a hardcore usernek.

-Béna gyereknek anyja veri a f***át

-Ne nézzél rám olyan bután, mint orángután sz*pás után!

-Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja mit gondol, a másiknak vannak barátai.
 

A1721

Vendég
Lehet, hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelented magát a világot.

Azok a férfiak, akiknek ki van lyukasztva a fülük, felkészültek a házasságra. Ismerik a fájdalmat, és már vásároltak ékszert.


Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
-"A jó barát garantálja, hogy kihoz a börtönből, de az igazi barát ott fog ülni melletted, amig ki nem szabadulsz..."

- "Egy nőnek legalább két férfire van szüksége: Az egyik ápolt, finom, gyengéd, kedves, őszinte, megértő. A másik, pedig nem meleg."

- "Háborúzni a békéért olyan mint szeretkezni a szüzességért."

- "Ti azert nevettek rajtam, mert mas vagyok, de en azert nevetek rajtatok, mert ugyanolyanok vagytok..."
 

Rezukii

Vendég
" A halál, mint a gyémánt örök."

" Talán a másvilágon jobb lesz. Patkánynak és embernek is..nem mintha sok különbség lenne a kettő között."
 

LV
0
 

tzsolty

Power User
Utoljára online
2006.10.21.
27
0
1
50
Csak akkor szólalj meg ha biztos vagy benne, hogy amit mondani akarsz szebb mint a csend.
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
"Az élet egy nemi úton terjedő betegség, ahol a halálozási arány 100%!"
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
Aki utoljára nevet, annak lassú a felfogása.

Lehetsz mérges, mert a rózsák közt tüskék vannak, vagy lehetsz boldog, hogy a tüskék közt rózsák vannak.

Ne igyál, amikor vezetsz! Egy bukkanónál még véletlenül kilötyögtetnéd az italt.
 

Guest

Vendég
?Azt mondják, a földi boldogsághoz a következők kellenek: legyen kit szeretnünk, legyen mit csinálnunk és legyen miben reménykednünk.?
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
"A gumióvszer nem nyújt teljes biztonságot. A barátomon is volt, mégis elütötte egy busz."
 

Rezukii

Vendég
"Ott ülök a kopterben, legéppuskázom a rohangáló falusi g*ciket. A csirkét meg a kutyát is mind agyonlövöm. Totál mindegy."
 

Guest

Vendég
Vigyáznom kell magamra, mert belőlem csak egy van, mások többen vannak, őket könnyebb pótolni.
 

LV
0
 

piro83

Member
Utoljára online
2006.04.02.
6
0
1
Nekem ez:

"Kicsinálták Kenny-t!"
SZEMETEK!!!
 

Rezukii

Vendég
(piro83 @ 2008.01.18. 19:55)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

"Császtok gyí­kok..én leléééptem!"
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
"Hazug embert hamarabb utolérik, ha sánta."
 

Rezukii

Vendég
"Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, mí­g az árnyak talán emberek." - Edgar Allen Poe
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
"A hideg azért van, hogy értékeld a meleget"
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
"Aki a hideget nem bí­rja, hóember nem lehet."
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!