LV
0
 

tiptronik

Power User
Utoljára online
2009.11.17.
38
0
6
37
(BaLiG @ 2008-01-17 19:51) "index.php?act=findpost&pid=8986"]<{POST_SNAPBACK}>​
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
<
Hát mennyire igazad van!!!
 

Guest

Vendég
Kedvenc idézetem, mottóm: Mdarat tolláról embert barátjáról. milyen érdekes hogy mennyire igaz ezért szeretem.
 

LV
0
 

pistabá77

Power User
Utoljára online
2010.07.11.
30
0
6
47
Tévedni emberi dolog! Szólt a sün, és leszállt a drót keféről.


Egy sör nem sör.
Két sör fél sör.
Négy sör, egy sör.
Egy sör nem sör.
:D
 

LV
0
 

jeepo

Power User
Utoljára online
2010.07.22.
46
0
6
indafoto.hu
(pistabá77 @ 2010-07-31 13:28) "index.php?act=findpost&pid=104913"]<{POST_SNAPBACK}>​
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

hú ebbe a sörös "idézetbe" hányszor belebuktunk már... mármint hogy rekurzí­van ittunk ameddig csak bí­rtuk...
erről pedig eszembe jutott egy régi mennyi 30? -ban elhangzott szöveg, a nevet nem hiszem hogy jól í­rom de nézzétek el mert nem láttam leí­rva:

"Kutyaharapás, Sir E-vel."
 

kitti06

Vendég
Ha létezik egyáltalán kellő számú tanúbizonysággal alátámasztott beszámoló, hát a vámpí­rokról szóló ilyen. Nem hiányzik semmi. Hivatalos jelentések, közismert személyek - orvosok, papok, rendőrbí­rák - eskü alatt tett, í­rásbeli nyilatkozatai: egyetlen jogász sem kí­vánhat ennél meggyőzőbb bizonyí­tékokat. És mégis, ugyan ki hisz a vámpí­rokban?
 

kitti06

Vendég
Csak azért, mert... mert bizonyos fajta lapokat osztottak nekünk... ez még nem jelenti azt, hogy nem dönthetünk úgy, hogy fölébe kerekedünk a végzetünknek... egy olyan végzetnek, amit egyikünk sem maga választott.
 

LV
0
 

laceesan

Power User
Utoljára online
2010.01.11.
43
0
6
"Itt nyugszunk Vándor, vidd hí­rül a spártaiaknak: megcselekedtük amit megkövetelt a haza..."
 

LV
0
 

Jorgo

Member
Utoljára online
2006.06.25.
12
0
1
A halál nem az élet ellentéte. Az életnek nincs ellentéte. A halál ellentéte a születés. Az élet örök.
 

LV
0
 

djdance4

Member
Utoljára online
2010.04.04.
18
0
1
30
A halál nem az élet ellentéte. Az életnek nincs ellentéte. A halál ellentéte a születés. Az élet örök. B)
 

LV
0
 

kiscipo00

VIP
Utoljára online
2006.09.03.
482
0
16
37
www.kiscipodesign.atw.hu
Szerintem a téma magáért beszél, bár olyat is be lehet tenni, ami nem kedvenc, csak szimplán tetszik.

"Why a gun? Because I can't throw rocks 1600 km/h"

"Ha még nem csináltál egy dolgot, próbálkozz meg vele háromszor. Először, hogy legyőzd a félelmedet. Másodszor, hogy megtanuld, hogyan kell csinálni. Harmadszor, hogy kiderí­tsd, szereted-e csinálni"

"Burn Rubber, Not Your Soul"

"We can live today, but we're not promised tomorrow
We can pass away, say goodbye to yesterday"

"Alkoholista az, aki annyit iszik, mint mi, csak ellenszenves."
 

Guest

Vendég
Egyetlen perc kell, hogy megsértsünk valakit, egy óra, hogy megkedveljen minket, egy nap, hogy megszeressük, de egy egész élet, hogy elfelejtsük.

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.

A barát az aki megérti a múltad ,hisz a jövödben,és elfogadd annak aki vagy.....

A szeretet hiányát csak egyetlen dolog gyógyí­thatja: ha újra találkozunk azzal, akit szeretünk.
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
"Valakit megszeretni egy pillanat is elég.
Ugyanazt elfeledni egy élet is kevés.
Mert az élet bármily mostoha,
Szeretni megtaní­t, de feledni soha! "
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Megölted csókost, megölted kócost, megölted appppát
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
nem tom mér ez, elég régota ki van rakva msn-re is nem otm már mér

"A volt elmúlt, a lesz majd jön.."
 

Rezukii

Vendég
Eric Harris:

"Ez már többé nem világ, hanem a pokol."

"Gyűlöllek benneteket, amiért kihagytatok annyi jó dologból. És ne, kurvára ne mondjátok, hogy "Nos, ez a te hibád." Mert ez nem igaz, emberek, tudtátok a telefonszámomat, kérdeztelek titeket, meg minden. De ne, ne, ne, ne engedjétek, hogy ez a furcsa Eric fiú veletek menjen, ó kurvára ne."

Dylan Klebold:

"Ezt kellett tennünk."

"Remélem, hogy sikerül megölnünk közületek legalább 250-et."

"Mindannyiótokat meg foglak ölni."

"Ti tettetek azzá, ami vagyok. Ti adtátok a gyűlöletet."

"Tudom, hogy lesznek követőink, mert Istenként viselkedünk."
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
"Amí­g a körömlakk meg nem szárad, a nő gyakorlatilag védtelen."
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!