Kérdezz!

Orpheus

Admin
Tag
LV
1
 
Csatlakozás
2007.04.02.
Üzenetek
1,319
Reakció pontszám
228
Pontok
63
Díjak
2
Kor
47
Webhely
hhw.hu
törölve! xxx
 

kiscipo00

VIP
LV
0
 
Csatlakozás
2006.09.03.
Üzenetek
482
Reakció pontszám
0
Pontok
16
Kor
37
Webhely
www.kiscipodesign.atw.hu
Halihó. Tud valaki segí­teni abban, hogy a *.eye fájlt (elvileg videó) mivel tom megnézni vagy convertálni vagy valami. Program linkje is jöhet. THX
 

Orpheus

Admin
Tag
LV
1
 
Csatlakozás
2007.04.02.
Üzenetek
1,319
Reakció pontszám
228
Pontok
63
Díjak
2
Kor
47
Webhely
hhw.hu
(kiscipo00 @ 2007.06.28. 20:31)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!


Nézz körül itt:
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

Guest

Vendég
A gépem bibie most vettem újat fel tettem a drivereket mindent codekat és nem játsza le a filmet-videokat és a hangfalból se jön ki hang..
 

Orpheus

Admin
Tag
LV
1
 
Csatlakozás
2007.04.02.
Üzenetek
1,319
Reakció pontszám
228
Pontok
63
Díjak
2
Kor
47
Webhely
hhw.hu
törölve! xxx
 

Guest

Vendég
Köszi van everestem a hang probléma megoldva mostmár el inditom a filmet csak kép nincs

Video kártyám : ATI Radeon 9200 (Aztán nem csufolni)
 

kiscipo00

VIP
LV
0
 
Csatlakozás
2006.09.03.
Üzenetek
482
Reakció pontszám
0
Pontok
16
Kor
37
Webhely
www.kiscipodesign.atw.hu
Kodekek jók? Javaslom próbáld ki az Mplayer nev? progit. Kis progi. nicns grafikus kezel?felülete, de minden szart lejáccik kodek nélkül. Annyi, hogy kiraksz egy parancsikont az asztalra és a filmet egérrel beleh?zod. Billenty?kombinációk és funkció billenty?k le vannak í­rva a helpjébe vagy az nfo.ba vagy a readme be. Nem tom, hogy melyik van Ha ezzel se megy akkor nem tom mi lehet a gond. (amúgy nekem meg 9250 es kártyám van )

Itt a progi:

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

aranyos

Power User
LV
0
 
Csatlakozás
2006.03.19.
Üzenetek
83
Reakció pontszám
0
Pontok
6
Kor
40
Hello!
Van egy kérdésem. Mi okozza azt, hogy az ember beteszi a CD-t a meghajtóba és a gép fogja magát és újra indul? Virus? Elromlott meghajtó? ... Ha valaki tudja a választ, azt megkérem, hogy ossza meg velem is. El?re is köszönöm.
 

Orpheus

Admin
Tag
LV
1
 
Csatlakozás
2007.04.02.
Üzenetek
1,319
Reakció pontszám
228
Pontok
63
Díjak
2
Kor
47
Webhely
hhw.hu
Szerintem a tápod már nem bí­rja a plusz feszültséget kiadni és az alaplap újraindí­tja magát.
Ugyaní­gy jártam, aztán rájöttem hogy elöregedett a tápegység, kicseréltem és m?ködik rendesen.
Persze nem biztos hogy ez a baj, de szerintem nem elhanyagolható megoldás.
 

Guest

Vendég
Lehet de a régebbi tápok ienek a 2002-2003-masok egy jó tápot ami még a villám csapástól is meg védi a géped 9-10.000Ft ha a táp a baj
 

/George/

VIP
LV
0
 
Csatlakozás
2006.08.21.
Üzenetek
244
Reakció pontszám
0
Pontok
16
Kor
32
Lehet, hogy gyerekes, de hogy lehet fix IP cí­met megváltoztatni?
 

Orpheus

Admin
Tag
LV
1
 
Csatlakozás
2007.04.02.
Üzenetek
1,319
Reakció pontszám
228
Pontok
63
Díjak
2
Kor
47
Webhely
hhw.hu
Fix IP cí­met nem tudsz változtatni, hiszen amikor csatlakozol, csak egy bizonyos IP-n teheted meg, illetve egyet kapsz állandóan. Max annyit tehetsz, hogy valamilyen anonym IP-s oldalról böngészel, gondolom a letöltések miatt kell.
 

/George/

VIP
LV
0
 
Csatlakozás
2006.08.21.
Üzenetek
244
Reakció pontszám
0
Pontok
16
Kor
32
Jaja letöltés miatt! Az anonymusos meg naon lassú, sokszor be se hozza az oldalakat! Rapidos progikat is használtam csak egy id? után a rapidos accok lejártak Szal most nem tudom hogy kcselezni! Majd még próbálgatok vmit, hiszen ha a szolgáltatótól kérnék új ip akkor kb. minden 10 percbe meg kéne tennem!
 

Guest

Vendég
Milyen gépet vegyek sztetek, van rá 230-am!!!!
Lécci kivi vok a véleményekre!
 

Guest

Vendég
hali, egy olyan karaoke progira lenne szükségem vagy valami olyan megoldásra, hogy amit éneklek az szóljon a számí­tógép hangfalában, ne csak a zene, erre tud valaki valami megoldást?

vagy hogyan tudnáma zt megvalósí­tani hogy a mikrofon is ki legyen hangositva a számí­tógépen, tehát hogy szóljon a hangfalban az ének is ne csak a zene, ebben tud valaki segí­teni??
el?re is köszönöm
 

Orpheus

Admin
Tag
LV
1
 
Csatlakozás
2007.04.02.
Üzenetek
1,319
Reakció pontszám
228
Pontok
63
Díjak
2
Kor
47
Webhely
hhw.hu
Szerintem ezt minden hangkártya lekezeli, csak be kell kapcsolni a windows-ban.
 

Guest

Vendég
már próbálgattam mindenhogyan, de sehogy nem akar jó lenni, csak felvenni tudok és azt visszajátszani :sad:

alaplapi hangkártyám van realtek
 

Orpheus

Admin
Tag
LV
1
 
Csatlakozás
2007.04.02.
Üzenetek
1,319
Reakció pontszám
228
Pontok
63
Díjak
2
Kor
47
Webhely
hhw.hu
Szerintem hangkártya probléma, más nem lehet, továbbdobom a kérdést!
 
Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!
Top Alul