LV
0
 

Mythbuster

VIP
Utoljára online
2006.04.01.
55
0
6
32
í­í‚prilis 7.-én Ausztráliában, Sydney-ben örülhettek a Star Trek Rajongók, mivel megtörtént az új film első hivatalos bemutatója valamint találkozhattak az újdonsült ST szí­nészekkel is, akik válaszoltak pár kérdésre a filmmel kapcsolatban, autogrammokat osztogattak... A Premieren nagyjából 1600 ember vett részt...

st11sydney.gif


A premier látványvilágát főként az Eredeti Sorozatból megismert Csillagflotta embléma adta. (a képen is láthatjátok). A bemutatóról nem sok információ szivárgott ki a filmmel kapcsolatban, azonban annyit tudni hogy a végén a közönség hangos ováció kí­séretében, felállva tapsolt.

Mindezalatt Mr. Spock (Leonard Nimoy) sem tétlenkedett, ??킐 az Amerikai Austinben mutatta be a filmet egy furcsára sikeredett vetí­tésen. A betervezett film a Khan haragja lett volna, valamint egy 10 perces exkluzí­v előzetes az új filmből, de a végén nem í­gy sikerült. A vetí­tés kezdete után nemsokkal a szí­npadra sétált a film 3 í­rója (Robert Orci, Alex Kurtzman és Damon Lindelof) valamint Mr. Nimoy, és megkérdezték a közönséget hogy nem-e akarnák inkább az új filmet nézni ? A válasz egyértelmű volt !

Ehhez kapcsolódva a Paramount Pictures már be is rendelte a még meg sem jelent film folytatását, a folytatás még kezdeti állapotban van de karácsonyra már készen lesz és 2011 nyarára akár be is mutathatják.

A Star Trek XI Magyarországi premierje Május 7.-én !

Magyar szinkronos végső trailer
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció






Forrás:
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
225
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Biztos meg fogom nézni, méghozzá moziban.
Kicsit furcsa ilyen új köntösben látni, de biztos látványos lesz!
Sajnos a régi szereplőket nem tudták újra a vászonra csalogatni.
Már alig várom a filmet!
 

LV
0
 

Mythbuster

VIP
Utoljára online
2006.04.01.
55
0
6
32
Nem teljesen. Leonard Nimoy ott lesz a vásznon.
spock_3.jpg

Szintén ő promotálja a Star Trek Online-t.
Tehát egy trailer az eredeti Spock-al.
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




és egy videó Shatnerről ami ad egy kis infót "keserű" helyzetéről. (J.J. Abrams-et teljesen megértem a dologgal kapcsolatban)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
miért is van nekem olyan érzésem hogy ezt én meg fogom nézni! :D
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
225
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Mert aki szereri a sci-fi-t, az tudja hogy a műfajban nem sok nyomothagyó darab lát napvilágot manapság !!!
 

LV
0
 

Mythbuster

VIP
Utoljára online
2006.04.01.
55
0
6
32
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

Talán azért mert meg fogod nézni :D.
Amúgy a premier napjára a Magyar Star Trek közösség con-t szervez (találkozót).

Amúgy tényleg semmi jó sci-fi nem volt mostanában. Talán a Csillagkapu filmeket tudnám megemlí­teni.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
225
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Nos? Ki látta már a filmet?
 

LV
0
 

Mythbuster

VIP
Utoljára online
2006.04.01.
55
0
6
32
Már egy jó ideje itt pihen a gépemen a mozis változat de úgy döntöttem hogy inkább a moziban nézem meg holnap vagy holnap után.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
225
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Most már biztos hogy pénteken fogom megnézni, esetleg látta már valaki azóta?
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
jelen! :Dkihagyhatatlan film volt számomra... részleteket inkább akkor beszéljük majd meg ha már te is láttad.. mert nem akarom elvenni az élményt... :Dde szerintem jót tett a filmek ez a kis "időutazás".... és nem a megszokott Pikáros témát vitték tovább! :D(igaz nekem azok is tetszettek... de már az is elmond valamit a témáról hogy az ezelőtti rész (Nemesis) még moziba sem került Mo.n! /ha jól emléxem.../)
 

LV
0
 

Mythbuster

VIP
Utoljára online
2006.04.01.
55
0
6
32
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




Itt van pár hivatalos képregény amely segí­thet megérteni az új film előzményeit (winrarhoz kell társí­tani)
A film elképesztően jó volt. Igen kellett ez a vérfrissí­tés bár nekem továbbra is a Kapcsolatfelvétel a kedvenc ST filmem. Aki még nem látta a XI-t nézze meg, akit nem érdekel a ST vagy a sci-fi és ezért viszolyog az is nézze meg mert ez a film magával ragad.
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
nekem az is nyerő volt hogy a fontosabb karakterek szó szerint felismerhetőek annyira hasonlí­tanak a "régi" csapatra! (kicsit hülyén fogalmaztam de aki látta a régi filmeket/sorozatot az megérti) (remélem) :D
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
225
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Végre megnéztem moziban a filmet!
A műfaj kedvelőinek szigorúan kötelező darab!
Eszméletlen látványos!
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!