Ha data.hu-s a feltöltés, válaszd ki ezt hogy ki legyen emelve!
LV
5
 

sohajda

Uploader
Utoljára online
2009.10.28.
5,318
991
113
Díjak
6
68
Omega.jpg


Omega - Angol nyelvü Albumok (1973-2022)(FLAC)
Total: 9,39GB. Az albumok egyenként tölthetők. 200MB/file

Tudod, Moszkvában „lenyomták” az összeset, az egész életművünket és én is vettem belőle két sorozatot. Ha van ilyen, akkor nekem miért ne legyen? Haha! Visszatérve a mostani legális újrakiadásokra… Ami most érzékelhető, az egy hosszú folyamatnak az eredménye. Elkezdtük a ’70-es évektől mindazokat a nagylemezeket elérhetővé tenni, amiket felvettünk angol nyelven Németországban, Svájcban vagy Angliában, különböző stúdiókban. Azok jelennek most meg újra, legálisan.
Ez a pár sor idézet Elefánttól.
Forrás:
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view URLs content!


Most egy amerikai cég, a Cleopatra Records fogja Nyugaton kiadni és terjeszteni a Decades-et" - mondta Kóbor János, az Omega frontembere az MTI-nek adott interjúban.
A számokat négy korszakra osztották: a GrundRecords által kiadott anyag első CD-jének címe The Beauty Sixties (a szépséges hatvanas évek), a másodiké The Spacey Seventies (utalva az Omega "űrkorszakára"), a harmadiké The Progressive Eighties (ez a nyolcvanas évek progresszív rockos időszakát öleli fel), a negyediké pedig The Heavy Nineties, ami a kilencvenes évek keményebb stílusú felvételeit mutatja be.
Forrás:
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view URLs content!


Albumok:
1973.Omega (2011 Remaster)
1973.Omega-(Bellaphon Records)
1974.200 Years After The Last War (1991, Germany, Bellaphon)
1975.The Hall Of Floaters In The Sky
1994.Omega-Best Of
1994.Omega-Highlights (2CD)
1998.Omega-Romantic Ballads
2014.Collection Hits (2CD)
2015.Omega-Decades (4 CD Box Set)
2017.Omega 55 (2 CD)
2022.Omega & Omega III.(2 CD)
2022.Time Robber & Skyrover (2 CD)
2022-200 Years After The Last War & The Hall Of Floaters In The Sky (2 CD)

Letöltés:
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 
  • Köszönöm!
Reakciók: Hrodgaer
Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!