Milyen filmet néztél Mostanában?

Guest

Vendég
Én fejjel a bajnak cí­mű filmet néztem a gépemen, rengeteg filmem van, ami jó és még nem néztem meg. XD
 

jeepo

Power User
LV
0
 
tegnap néztem meg A Leggyorsabb Indian c. filmet, 5/5 nagyon tetszett...
(és ha minden jól megy holnap megnézem a moziban az Eredet-et)
 

jeepo

Power User
LV
0
 
tegnap Szellemí­ró-t egész jó kis krimi volt bár nem ér a nyomába Scorsese Viharszigetének (nem a legjobb összehasonlí­tás de hát krimi-krimi)
valamint a Papí­rrepülő-t (sajna bármennyire kí­váncsi voltam rá annyira nagyot csalódtam... <_< )
 

hhwhuszar

LV
0
 
Most kezdtem el darálni a Castle c. sorozatot. Iszonyat mennyire jó kis sorozat. Aki még nem látta az kukkantson bele, mert tényleg megéri. :D
A másik film amit néztem mostanában az az ??킐slakos (The man from the Earth) volt. Igaz már láttam vagy 2x de sztem nagyon hangulatos, jó film. Az alapötlet is fasza.
 

wancza

Power User
LV
0
 
Az "A" Teamet vagyis a szupercsapatot néztem meg. Mindenkinek ajánlom, nagyon jó film.
 

Guest

Vendég
nem sok filmet szoktam nézni de inkább a ví­gjátékokat szeretem, meg a fantasztikus filmeket és a magyar remekműveket pl Papí­rkutyák.
 

Strato

LV
0
 
A titkok kulcsa jó film. Nekem anno bejött.
Mostanában én lefekvés előtt megnézek egy-két Hazduj, ha tudsz (Lie to Me) részt. Fura Tim Roth-t sorozatban látni, de jól alakí­tja a hazugsászakértő dokit benne. Mindnekinek ajánlom, akinek nincs még csömöre a TV-ben egymást érő krimiktől.
 

jeepo

Power User
LV
0
 
hmm Family Guy, nem rossz, jöhet a következő évad majd az ősszel huhh már a 9.
várós
 

jeepo

Power User
LV
0
 
most értem vissza a moziból...
hát azt mondom hogy jó film az Eredet
csak túl nagy volt a hype, láttam már Christoper Nolan-től jobb filmet is... bár tény hogy egy ilyen forgatókönyv megí­rása nem hiszem hogy egyik napról a másikra történt :D
bár í­gy is erős négyes :D (az ötös skálán)
 

hhwhuszar

LV
0
 
Dewey Cox - egyszerűen zseniális film. A zenés betétek meg a legjobbak amit az utóbbi időben hallottam.
 

jeepo

Power User
LV
0
 
kis lazí­tásképp megnéztem a KungFu Pandát
hát egy kis kikapcsolódáshoz tökéletes...
 
Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!
Top