LV
0
 

czepe

Member
Utoljára online
2011.02.11.
8
0
1
49
pirográfia... egy eszköz segítségével faanyagra (hővel) égetéssel létrehozott motívumok, képek...
1eae650a0528413793b9534ccfb2dc4c.jpg
 

LV
0
 

crancker

Member
Utoljára online
2006.10.05.
17
0
1
36
Nah kiváncsiságból meg mivel szerintem ez 1 jó téma: Kinek mi a Hobbyja

Akkor kezdeném:

Én pl. YuGiOh tcg -zek. magyarán yugioh-s kártyákat gyűjtök és játszok is. Néha versenyeken is.

ui.: ez nemy gyerekes dologm ert sokan üzik ezt 20 fölött
 

LV
0
 

Crunker

Power User
Utoljára online
2006.01.23.
86
0
16
32
www.nfl.hu
Hát én amikor ráérek,akkor leginkább kockulok vagy gangolok. Nem tudom,hogy nálam a kerékpározás hobbinak számit-e,mert elég nagy szinvonalon üzöm és edzek meg versenyzek. Talán amit nagyon szeretek ezen kivül azaz amerikai foci. Sok meccsem van DVD-n vagy töltök le meccseket vagy olvasgatok hí­reket esetleg képeket nézzek róla. Amit nagyon szeretek csinálni az a szakácskodás
 

LV
0
 

aranyos

Power User
Utoljára online
2006.03.19.
83
0
6
40
Én átlagban napi 11-14 órát ülök hue arccal a számí­tógép előtt. Tehát ez már nem hobbi, hanem megszálotság, de szeretem csinálni. Szeretek focizni, ez egy másik hobbym, az egy dolog, h nem naon tudok, de szeretem. A legnagyobb hobbym az a filmezés. Rengeteg filmet megnézek, mikor az időm engedi, akkor mindig filmezem s elég szép kis gyüjteményt szedtem össze az idő múlásával.
 

Guest

Vendég
Nem feltétlen, mert az is nagyon élvezetes hogyha egy batárnagyhangú motorral mész az út közepén 30al, senki nem szól be mert már a motor hangja is tiszteletet parancsol. Még a BMW-s 60 éves buzik meg a 19 éves csicskák se ugatnak be
 

Guest

Vendég
A simsonommal én 70el szoktam menni de szerintem a 60-70 az pont egy olyan tempó ami nem élvezetes. Szerintem a 90-100 vagy a 30-40 az élvezet.
 

Guest

Vendég
Hehh Én meg csak simán élek de ha akrjátok tudni hogy mik a hobbyaim akkor ott van jobb klik rám és Magamról vagy valami ilyesmi
 

LV
0
 

Crunker

Power User
Utoljára online
2006.01.23.
86
0
16
32
www.nfl.hu
(Gospel @ 2007.05.10. 22:17)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
nekem 1km/h-n múlott,hogy bicóval 90nel menjek . HA kanyargos uton mész 60-70nel,ahol monjduk hirtelen kell fékezni na az már tud izgalmas lenni.
 

Guest

Vendég
Ahha de te lejtőn mentél annyit lejtőn én 80at mentem de ott már sztem 7ezret pörgött mert nagyon visí­tott és nem akartam kí­nozni.
 

LV
0
 

Crunker

Power User
Utoljára online
2006.01.23.
86
0
16
32
www.nfl.hu
(Gospel @ 2007.05.11. 09:38)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
szép is lenne egyenesben bicóval 89cel menni ,bár Ciolek a Tour de Hongrien Dunakeszin 79cel sprintelt full egyenesben
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!