• - A programokat kötelező ellátni prefix-szel.
    -Kötelező képet, borítót kirakni a tartalomról, ellenkező esetben törölni fogjuk.
    -Ha megszűnik a képet tartalmazó tárhely, ahonnan be lett linkelve, pótlási felszólítást küldünk.
    -A linkeket code tag # közé kell rakni és sima text formában, nem rákattintható linkként.
    -Tiltos olyan tárhelyről linkelés ahol a letöltéshez regisztráció szükséges!

Gépből seria számokat kiíró program

Friemanus

LV
0
 
Sziasztok!
Újra kellene telepíteni a gépemet (Win 10 64-bit), de sajnos a jelenlegi programok (Ashampoo Winoptimizer, CCleraner, Your Uninstaller, Kaspersky, FasStone Capture, Ashampoo PDF3, Inpaint, Office 2016...stb.) nehezen megszerzett kódjai nincsenek meg leírva. Az újratelepítés után regisztrálni kellene őket.... Állítólag létezik olyan program, ami kilistázza a gépen található összes program kódját (nem csak az Office-t), de sajnos még a nevét sem tudom. Rákerestem, de nem találtam ilyet. Ha valaki kitudna segíteni ennek a programnak a nevével, esetleg letöltési lehetőségével, annak előre is köszönné: Friemanus
 

ZsoltB13

LV
0
 
LicenseCrawler

Code:
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció
 
Utoljára szerkesztve:

Friemanus

LV
0
 
Szia!
Köszönöm a segítséget, kipróbálom valamilyen biztonságos környezetben, mert a vírusirtó (Kaspersky) nagyon ugrik rá!
 

ZsoltB13

LV
0
 
Szia !

Szerintem ez önmagáért beszél, semmilyen vírus nincs a programban, rengetegen használják.

Code:
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció

De ha ennyire bizalmatlan vagy ezzel a programmal, akkor próbáld ki ezt, viszont ez fizetős.

System Information Tool for Windows

Code:
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció
 

Friemanus

LV
0
 
Köszönöm ismételt segítségedet!
A vírustotál az meggyőző, a Kasperskyt meg kikapcsolom, telepítem (mert jelenleg nem engedi), majd kiíratom az adatokat és utána újratelepítem a gépet, így, ha lennének is vírusok, tutira elvesznek... az adatok viszont meglesznek papíron.
Még egyszer köszöni: Friemanus
 
Top Alul