bull3

Vendég
FileServe csal ,átveri a feltöltőket

A FileServe csal ,átveri a feltöltőket
--------------------------------------

1 hónapja tesztelem a fileserve tárat.
Kezdeném azzal ,hogy mestere vagyok a programozásnak az ip-relytésnek ,és egyéb hackelési folyamatoknak,
(bár soha se használtam pc tudásom mások ellen ,ez csupán tudás,tanulás nálam)valamint tudok angolul.
Itthon 2 gépem van és 2 net szolgáltatóm digi és upc (ez utóbbit a szomszéd biztosí­tja nekem :greeting: )
Észrevettem ,hogy a fileserve csal az elszámolásokban ,tehát nem számol el nagyon sok letöltést.
Biztonsági okokból 1 ip cí­m 24 óra alatt csak max.: 10 letöltést adhat,ez azért kell nehogy mindenki prémiummal töltögesse
le a saját feltöltéseit ,mert az kicsit bebacna nekik ,ha váltod az ip-t, akkor meg azért buksz le mert 1 prémiumos miért használ annyi ip-t !?

Rászántam magam és párom számlájáról befizettem 1 havi prémiumra
(mondanom se kell ,hogy a fileserve-nél a legdrágább a prémium acc ,mivel nem 10 dollárt hanem 10 eurót kérnek 1 havi acc-ért) 2700-2800 ft
Snap2.jpg

mivel nekem sikerült megoldanom azt , hogy hogyan lehet átverni a fileserve rendszerét.
í­í‚gy 1 hét alatt sikerült saját magamnak majd 68$ csinálnom.
Snap1.jpg


Rendszeresen lejegyeztem minden adatot ami ez idő alatt történt ,nehogy bármi hibát vétsek.
Az eredmény az lett ,hogy a letöltések 15-20 %-át nem számolják el ,tehát ha pl.:1 filmedet letöltik 10-en akkor sok esetben csak 7-8 letöltést számol el ,í­gy spórolva és átverve az embereket.
Részletes listát vezettem minden nap az összes feltöltött fájlomról napiszinten, í­gy ki tudtam szűrni pontosan ,hogy mi az amit nem számolnak el.
---------------------------------------------------------------------------
Mindezt csak azért í­rtam le mert,nagyon sokan szenvedtem azért a kis pénzért és őszintén sajnálom azokat a feltöltőket akik ,í­gy próbálnak meg pénzt keresni ,szegény emberek szenvednek azért a pár caros dollárért ,és még azzal is átverik őket.
REMÉLEM OLVASSí­í‚K EZT A CIKKET ÉS OKULNAK BEL??킐LE !!!

Én azt tanácsolom mindenkinek aki erre van rászorulva,hogy inkább keressen munkát vagy spóroljon , ha annyira szegény.
 

plkalin2

Vendég
FileServe csal ,átveri a feltöltőket

Meg tudom erősí­teni a dolgot. Még ha ennyire pontosan nem is tudtam nyomonkövetni a dolgot, de a feltöltött tartalom/ fórumok számából egyértelműen lejön a csalás.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!