LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
í­??nneprontók í­??nnepe

David Dobkin rendez? új ví­gjátékának, az Ünneprontók ünnepének két f?szerepl?je, John Beckwith (Owen Wilson) és Jeremy Grey (Vince Vaughn) gyerekkori barátok és üzlettársak, szakmájukra nézve "válásközvetí­t?k", és van egy remek, mondhatni, egyedülálló tavaszi hobbijuk is: az esküv?i potyázás. Legyen az az esküv? héber, talján, í­r, kí­nai vagy éppen hindu, a dinamikus duó tagjainak minden alkalomra van egy kézenfekv? históriája a mellényzsebben, túl kí­váncsi bels? emberek számára. Érdekes módon pillanatok alatt a társaság központjává válnak, persze ennek az az oka, hogy szigorúan alárendelik magukat saját Potyázási Kódexük jól bevált aranyszabályainak. A végcél pedig az, hogy olyan hölgyeket csí­pjenek fel, akiket már maga a házasság gondolata izgalomba hoz.
Egy újabb igen sikeres potyázási szezon végén Jeremy megkapja a fülest, hogy William Cleary (Christopher Walken) pénzügyminiszter és neje, Kathleen (Jane Seymour) Washington D. C. az évi mondén csúcseseményét, nevezetesen leánykájuk esküv?jét szervezik éppen. John és Jeremy természetesen azonnal beszivárognak a "rendszerbe", és kiszemelnek maguknak két nyoszolyólányt, Claire (Rachel McAdams) és Gloria (Isla Fisher) Clearyt.
A bál javában áll, Jeremy remek technikával elcsábí­tja Gloriát, Claire barátja, Sack (Bradley Cooper) azonban beleköp John levesébe. John, aki döbbenten észleli, hogy a szó legszorosabb értelmében belezúgott Claire-be, meggy?zi az ódzkodó Jeremyt, hogy a Potyázási Kódex szabályait lábbal tiporva, menjenek el a Cleary klán hétvégi partijára, mi több, meghí­vásos alapon!
A pompás ví­zparti birtokon aztán a csábos páros komikus helyzetek sorozatába keveredik a Cleary család kissé hisztérikus tagjainak társaságában, ugyanakkor mindketten komoly tapasztalatokra tesznek szert a szerelem és a párkapcsolatok terén.

03625.jpg




Ma eljutottam oda hogy megnézzem kb. 10 perce fejeztem be a filmet és az a véleményem hogy egy nagyon jó kis filmí¢?í‚? csak ajánlani tudom mindenkinek!
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
í­??nneprontók í­??nnepe

Szerintem nem rossz bár igaz láttam már jobbat is ez az Owen Wilson jó szinész szerintem
 

LV
1
 

Biggie

Moderátor
Utoljára online
2006.01.31.
952
57
48
Díjak
1
49
hhwforum.hu
í­??nneprontók í­??nnepe

Melóba megnéztem ez viszont egy fasza film, érdemes megnézni.
 

LV
0
 

aranyos

Power User
Utoljára online
2006.03.19.
83
0
6
40
í­??nneprontók í­??nnepe

Nekem tetszet. Szerintem jó kis film. Csak ajánlani tudom.
 

bucibaby047

Vendég
í­??nneprontók í­??nnepe

egy filmben ennyi poént. Nagyon jó, rengeteget nevettem.
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
í­??nneprontók í­??nnepe

Ezt már rég lttam de nekemis nagyon tetszett töbször megnéztem :D
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
í­??nneprontók í­??nnepe

ha enyire jo akkor letöltöm. remélem neke mis tetszeni fog
 

Ditte

Vendég
í­??nneprontók í­??nnepe

én már jó régen láttam, de nekem tetszett.....jó alakitása van Owen nek :D
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!