Collins

Vendég
Sziasztok!

Most rendeltem egy Lg Gt540 Optimus-t, de nem igazán tudom hogy milyen az érintőképernyő.
Hamar tönkremegy?
Érzékeny a karcolásokra?
Tapasztalatokat kérnék, márkától függetlenül.

Köszi!

Üdv: Collins
 

LV
0
 

masterofthe

Member
Utoljára online
2010.07.04.
10
0
1
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Telefonnal nincs tapasztalatom, de itt a cégnél van bőven érintőképernyős műszer (gyakorlatilag PDA szenzorokkal kiegészí­tve). Kaptak ezek már hihetetlen pofonokat, sok tönkre is ment, de nem az érintőképernyő miatt. Én azt mondanám, hogy egy tisztességesen megtervezett és beépí­tett érintőfelület, amí­g nem töröd össze, működni fog. A karcok persze megjelennek, tok erősen ajánlott. (És persze ne a kulcsaiddal rakd egy zsebbe...)
 

Guest

Vendég
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Én egy n97-t simogatok minden nap. Semmi bajom vele. Természetesen tokban hordom, és ügyelek, hogy ne karcoljam meg. Igaz védőfóliáztattam a biztonság kedvéért. Nem bántam meg.
 

Collins

Vendég
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Ez a védőfólia kb ugyanaz mint a gyári fólia?
 

Guest

Vendég
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

(Collins @ 2010-07-08 08:01) "index.php?act=findpost&pid=99587"]<{POST_SNAPBACK}>​
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

Nem!
Ez általában tipusonként speciálisan kivágott (képernyő méret, mikrofon, stb) vastagabb fólia ami nem jön le hétköznapi használat mellet.
Ha a neten rákeresel biztosan találsz. Vaterán is lehet venni, én ott vettem.
 

LV
0
 

Kecsó

VIP
Utoljára online
2006.11.06.
85
1
6
34
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

nekme nookia 5800-som van! egyszerűen remek :) semmi bajom nincs vele
Persze azért szerintem minden gyártónak az érintőképernyője picit más, Lg-nél nem tudom milyen de menj fel a
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




és keresd meg mit mondanak róla.
üdv
 

Collins

Vendég
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Köszönöm a segí­tséget!

Amúgy a Mobilaréna teszt alapján választottam ezt a telót, mivel sok olyan mobil van ami rengeteg mindent tud papí­ron, de a gyakorlatban meg elbuknak.
Ezért inkább megnéztem a szakemberek véleményét, van ahol az 5 megapixeles kamera nagyon jól hangzik, de fapadkát sem ér.
 

LV
0
 

bakkacsa

Power User
Utoljára online
2010.06.19.
38
0
6
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Samsung i8910 HD okostelefont tudom ajánlani mindenkinek. Am-oled kijelzője van gyönyörű szép kijelzővel. 1 éve használom (természetesen vigyázok rá) de még mindig karc mentes.
 

LV
0
 

Altair

Power User
Utoljára online
2009.01.12.
42
0
6
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

1értelmű, hogy megéri.

Nem érzékenyebbek, mint más telók
 

LV
0
 

bakkacsa

Power User
Utoljára online
2010.06.19.
38
0
6
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Azért durvább használat mellett könnyen karcolódnak.
 

LV
0
 

Deviantartist

Power User
Utoljára online
2010.06.30.
85
0
6
38
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Melóban én is érintőképernyős géppel dolgozom és eddig csak egyszer volt hogy elszállt, de akkor is egy elég nagy pofont kapott. ha jól meg van tervezve a konstrukció akkor semmi baja nem lehet. És persze ha vigyázol is rá.
 

Guest

Vendég
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

A többi gyártó telóját nem ismerem, de az biztos, hogy a symbianos nokia telók szoftverét otthon is könnyen frissí­theted. Semmi extra nem kell hozzá. Csak feldugod a pc-re és automatikusan megkeresi a legfrissebb szoft-ot. Én tegnap frissí­tettem fel az N95 és a 97 szoftverét. Sokkal gyorsabbak lettek! Szerintem nem elhanyagolható szempont ez sem...
 

LV
0
 

hafenscher5

Power User
Utoljára online
2010.07.19.
41
0
6
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Igen, érdemes. Egy hete cseréltem 95 8g-t x6-ra. Kezelés egyértelműen gyorsabb, biztosabb, könnyebb. Sms-ek, vagy más szövegek létrehozása (naviáció), legalábbis számomra minőségi javuláson ment keresztül.
 

Barohawk

Vendég
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

ki mit hallott erröl az uj red bull mobilról külsőre tetszik csak az zavar hogy telenoros
 

Guest

Vendég
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Szerintem érdemes... lehe rá venni borí­tót már 2000ft-ért a gyári az vacak.. Nekem Nokia 5800 xpressmusic telefonom van és szerintem jó a érintő kijelzős telefon.
 

LV
0
 

jeepo

Power User
Utoljára online
2010.07.22.
46
0
6
indafoto.hu
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

egy fóliát tényleg nem árt gyorsan beszerezni, bár én elég drágának tartom, de hát inkább ez mint hogy tiszta karc legyen az egész egy fél év múlva...
egyébként hamar rá lehet érezni a használatára, én imádom
 

LV
0
 

hhwhuszar

Member
Utoljára online
2010.07.25.
14
0
1
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Én valahogy leragadtam az öreg (5-6 éves talán) kis telómnál. Mostanában kezdtem azon gondolkozni, hogy be kellene szerezni egy Nokia 3310-est. Az a teló legalább elpusztí­thatatlan
 

saigoon

Vendég
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

(Collins @ 2010-07-07 14:51) "index.php?act=findpost&pid=99296"]<{POST_SNAPBACK}>​
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!



Hali.
Ha vigyázol a képernyőre és nem vágod a földhöz minden percben akkor nem megy hamarabb tönkre mnt más telefon.
A karcolásokat nem nagyon szereti, de ha teszel rá védőfóliát akkor semmi baja nem lesz.
Nekem egy samsung s5230 om van, de még semmi baj nem volt vele, persze figyelek és vigyázok rá, bí­rja addig mint a hagyományos telefonok.
 

LV
0
 

hontalan

New member
Utoljára online
2010.04.11.
1
0
1
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Nekem U5 Vivaz van. Az a gond, hogy sokszor lezárt kijelzőnél is beindul a zsebemben. Amúgy jó az érintő képernyő.
 

Collins

Vendég
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Köszönöm a válaszokat.
Megvan a teló, egész jó, csak rá kell jönni a működésére, de már rutinból nyomom :)
Gyári fólia még rajta van a kijelzőn.

Amúgy tudnátok ajánlani oldalakat, ahol Lg specifikus kijelzővédő fóliát is árulnak?

Köszi.
 

LV
0
 

pistabá77

Power User
Utoljára online
2010.07.11.
30
0
6
47
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Sokféle telom volt már, de egyemlőre még ilyen nem. Gondolkodok rajta hogy jövőre majd ilyenre cserélem le a jelenlegit.
Nem tudom hogy érdemes-e de mindenesetre tetszenek.
 

Guest

Vendég
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Sziasztok nekem is érintőképernyős mobilom van nagyon jól működik jó az érintőképernyő én a védőfóliát is rajta hagytam, egyetlen bajom az hogy a oprendszere néha lefagy meg nem úgy működik ahogy akarom de nem zavar annyira. Samsung telefonról van szó.
 

LV
0
 

joci76

Member
Utoljára online
2010.08.07.
19
0
1
47
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Én évek óta használom a P990i Sony Ericssonomat és meg vagyok vele elégedve.
 

LV
0
 

Deviantartist

Power User
Utoljára online
2010.06.30.
85
0
6
38
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Pedig az nem mai telefon! De baromi jó konstrukció, nekem sajna nem volt majd most akarok beújjí­tani egy érintőkijelzős telefont. Ha az ember vigyáz rá akkor nem lehet gond vele.
 

LV
0
 

wancza

Power User
Utoljára online
2010.07.26.
25
0
1
44
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

én inkább maradok a hagyományosnál
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!