Guest

Vendég
Szóval egy ember ha feláll egy vagy több lufira meg tud állni vagy kipukkad? Van egy technika amivel lehetséges megállni de mi az? ez a feladat találjátok ki, ha nem sikerül akkor elmondom én.
 

Guest

Vendég
Nah úgy látom senki se akar válaszolni még várok de aztán elárulom ha nem í­rtok.
 

Guest

Vendég
Szóval az a lényege, hogy 4 db lufit összeszedünk és ráteszünk egy deszkát vagy plexilapot és í­gy ráállva szétoszlik a súly és í­gy akár 120 kg is megbí­r.
 

Guest

Vendég
És azt tudtátok hogy a drót képes emlékezni alaphelyzetére? Például ha egy rugót, vagy gémkapcsot eldeformálunk és forro ví­zbe dobjuk visszaál az eredeti helyzetébe. Ez nagyon érdekes dolog én is nem rég láttam a tvben.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
218
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Na ezt a gémkapcsos kí­sérletet kipróbálom!
 

LV
0
 

Strato

Member
Utoljára online
2010.08.01.
7
0
1
A lufis dolog hihetőnek tűnik, bár szerintem nem mindegy, milyen léggömböt használ az ember, meg persze arra is figyelni kell, gondolom, hogy mindegyiket ugyanakkorára fújd. Azért a 120 kiló kicsit soknak tűnik nekem.
A gemkapcsos szerintem nem igaz, de ezt könnyű kipróbálni...
 

Guest

Vendég
A gémkapocs dologban nem igazán tudok hinni. Vannak emlékező anyagok, de tudtommal a sima réz vagy a rugóacél nem olyan.
 

zhun

Vendég
Rosszul volt feltéve a kérdés ,de azt elképzelhetőnek tartom,hogy négy lufin meg lehet állni.
 

LV
0
 

jeepo

Power User
Utoljára online
2010.07.22.
46
0
6
indafoto.hu
igen a kérdés szerintem is rosszul lett feltéve, mert ha nem fújom fel a lufit simán megállok rajta. :D
 

kovacs70

Vendég
Szerintem, ha valamit ráteszel a lufikra, akkor eloszlik a teher, s talán í­gy lehetséges mód. Bár nem tudom lehet-e segédeszközt használni.
 

LV
0
 

reichen

Power User
Utoljára online
2008.07.28.
43
0
6
47
Ha támaszkodom a széken sikerül, persze a lufi sem kökemény.
 

LV
0
 

kikkan

Power User
Utoljára online
2010.07.31.
34
0
6
44
Én szöges cipöben akár egy lufin is megállok.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!