LV
0
 

/George/

VIP
Utoljára online
2006.08.21.
244
0
16
32
Sziasztok!

Nekem az a nagy problémám, hogy egy SMC WBR14-G2-es routerrel összekötöttem az otthoni 2 gépet (4000 kbits-es UPC) és látszólag minden rendben is van, mindkét gépen van net.

Call of Duty 2-be is minden jól fut, egyikünk se laggol, de ha Archlordozunk (MMORPG) akkor vagy egyikünknek vagy mindkettőnknek megszakad a kapcsolata (Server connections has ended.), ill. ha egyikünk letölt vmit, van hogy az is megszakad.
Nem tudom miért van, remélem ti tudtok segí­teni.

[Lehet, hogy a sebesség váltakozása miatt van, akkor pedig kell vmi program, ami arányosan elosztja, pl. Netlimiter...nem tudom:hmmm:]

Pls help!
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
NAT (network address translation) : ON ??

(nem tom hogy be van e kapcsolva... de lehet hogy segí­teni fog... ) habár a fene tudja... :D
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
222
63
Díjak
2
47
hhw.hu
+ a windows tűzfalon is meg kéne nézni hogy a játék által használt port szabad-e, vagyis átengedi-e!?
 

LV
0
 

/George/

VIP
Utoljára online
2006.08.21.
244
0
16
32
Köszönöm a válaszokat, de:
Zozi: persze, hogy be van...anélkül nem is menne a net:D
Orpheus: NAT-Virtual Serverbe is azokat a portokat átengedtem, sőt még a router tűzfalát is kikapcsoltam...hátha, de sajnos nem sokat változott

Azért köszi, majd még elhülyéskedek vele, de sztem a router tűzfalát kell vhogy beállí­tani:doubt:
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!