• - A programokat kötelező ellátni prefix-szel.
    -Kötelező képet, borítót kirakni a tartalomról, ellenkező esetben törölni fogjuk.
    -Ha megszűnik a képet tartalmazó tárhely, ahonnan be lett linkelve, pótlási felszólítást küldünk.
    -A linkeket code tag # közé kell rakni és sima text formában, nem rákattintható linkként.
    -Tiltos olyan tárhelyről linkelés ahol a letöltéshez regisztráció szükséges!

Microsoft Activation Script 0.2 Beta

DOKIMAN

Uploader
LV
0
 
Csatlakozás
2018.03.29.
Üzenetek
99
Reakció pontszám
6
Kor
38
Supported Products:

Digital License / KMS38:
Windows 10 -
Core (N) (Digital License/KMS38)
CoreCountrySpecific (Digital License/KMS38)
CoreSingleLanguage (Digital License/KMS38)
Education (N) (Digital License/KMS38)
Enterprise (N) (Digital License/KMS38)
EnterpriseS (N) (LTSB 2015) (Digital License)
EnterpriseS (N) (LTSB 2016) (Digital License/KMS38)
EnterpriseS (N) (LTSC 2019) (KMS38)
Professional (N) (Digital License/KMS38)
ProfessionalEducation (N) (Digital License/KMS38)
ProfessionalWorkstation (N) (Digital License/KMS38)
ServerRdsh (Digital License/KMS38)

Server -
ServerStandard (Core) (KMS38)
ServerDatacenter (Core) (KMS38)
ServerSolution (Core) (KMS38)

Online KMS:
Windows 7 (Pro/Enterprise/Embedded)
Windows 8/8.1/10
Windows Server 2008R2/2012/2012R2/2016/2019
Office (VL) 2010/2013/2016/2019


LINKEK LETOLTÉS!

Code:
            
                
                
                    
                   
                    A kód megtekintéséhez jelentkezz be.
					Please log in to view the code.
                
            
        

PASS:..... DOKTOR

Okvetlen nézd me a komplet videó bemutatót és látni fogod hogy mijen egyszeruen és a leges legtistáb módon betudod tartosan digitális aláí­rássall aktiválni a windows 10 és az office progikat is de azokat csak ismételve minden 180 nap után mert még az office programra legalábbis még eddig senki sem tudott létrehozni ojan alkalmazást amejik tartosan betudná aktiválni de lehethogy idovel fog létezni valamiféle alkalmazás!

https://www.youtube.com/watch?v=73ODaMaltRc

Tisztelt magyar warezos barátajim tegnap komplettan eggy új windows 10 feltelepí­tettem merthogy a win 7 az utolsó idoben elégge vacakolt és ná frissí­teni se lehetett mert lassan a Bill bácsi má eszta O.R. sem fogja támogatni - az egéssz windows 10 eredeti oper. rendszer megszerzése és a feltelepí­tése szinte gyerekjáték.

Innen errol az oldalról:

Code:
            
                
                
                    
                   
                    A kód megtekintéséhez jelentkezz be.
					Please log in to view the code.
                
            
        

Letoltottem a windows 10 creative eszkoszt asztán benyomtam az USB kulcsot 33 GB megformázottat és elindí­tottam a letoltott creative eszkoszt amejik felismerte az USB kulcsot amit a
programba kiválasztottam amejik egybol felismeri az országot is tehát a magyart is és komplett feltelepí­tettem az USB-re a windows 10 képfáljt asztán beléptem a PC-BIOSBA és default alkalmazás beálí­tottam és elmentettem tehát az eredeti gyárilag eloálí­tott beálí­tásokat mint mikor megvettem a desktopot és persze az elmentéssel F10 a gép automatikusan ujraindult az uraindí­tás után nemmentem be a PC BIOSBA mint amikor a CD/DVD kelletett beálí­tani hogy ez bootoljon-induljon elsoként ha DVD-re volt felégetve a win 10. Szóval csak beraktam az USB kulcsot és ujraindí­tottam a gépet és a bebootolás után onmagátol teljesen automatikusan bejott a win 10 telepí­to felulet és komplett feltelepí­tettem és vékképp nemkeletett a windows 10 feltelepí­tése után kulon kulon berakni a drivereket a CD alaplapot és a CD grafikus kártyát mert a windows 10 má ojan okos hogy felismerte a hardwert és automatikusan letoltotte hozzájuk az osszes szukséges drivereket. Mivel az osszes létezo beaktiválásokat a win 10 is csak virtuális gépekre szoktam alkalmazni éppen ezert nagyon kí­váncsi voltam hogy vajon í­gy a reális géped befogome tudni tartosan aktiválni és abszolut mindenféle problémanelkull a fenti BETA script segí­tcségével mint ahogyan a videón is mutatom beaktiváltam tehát a windows 10 pro verziót tartósan degitális aláí­rásall egyszeruen fantasztikus!


Akit erdekel a legujabb originál sértetlen win 10 egyenesen a microsoft olsaláról letoltve és a fenti leí­rásom szerint elvégezve a komplet beaktiválása akko má nekiis álhat mert mint má fejebb megí­rtam az egéssz csak kisgyerek játék!
 

Orpheus

Admin
Tag
LV
1
 
Csatlakozás
2007.04.02.
Üzenetek
1,331
Reakció pontszám
241
Díjak
2
Kor
47
DOKIMAN! Kérhetném a 1.0-ás verziót tőled? Köszi szépen!
 
Top Alul