Vígjátékok Kőhalmi Zoltán önálló estje - A pesszimizmus előnyei 2019

Sndr

Uploader
LV
5
 
Díjak
6
.
Kőhalmi Zoltán önálló estje - A pesszimizmus előnyei 2019 TVRip x264 HUN MKV (12) Prémium link!


kohalm10.jpg



A Showder club magyar vidám szórakoztató műsora 48 perc



lista10.png



Producer: Kovács Kristóf
Műszaki vezető: Litkai Gergely
Rendező: Fűri Dávid


szerp10.png



Kőhalmi Zoltán
Az egyetlen: Zétényi Dóra
Narrátor: Lengyel tamás


tart10.png



“Van-e élet a halál után? Egyedül vagyunk-e az univerzumban? Hová tűnnek a fél pár zoknik?”
Ezen az estén végre a létezés nagy kérdéseire kaphatunk nyugtalaní­tó választ.
Kőhalmi Zoltán humorista, aki már sikerre vitte hétköznapi problémáit és gyermekkori traumáit, most igazi kételyeivel és szorongásaival szórakoztatja a nagyérdeműt.
Viccelhet-e a halállal egy komikus, amikor még él? Nevet-e rajta a közönség, amikor már halott?
A Pesszimizmus előnyei egy szomorú bohóc vicces műsora, ahol még az is nevethet, aki szerint nincs minek örülni. Az előadást derűlátó nézők is élvezhetik, sőt a megrögzött optimisták akár a végéig is azok maradhatnak, de azért ebben ne nagyon bí­zzanak.



ftort10.png



khalmi10.jpg



tecin10.png



Informations by PirateClub MediaInfo v1.1


Kőhalmi Zoltán önálló estje - A pesszimizmus előnyei
Videó információk:
Méret: 2,80 GB
Hossz: 0:48:32
Tí­pus: Matroska (AVC - Advanced Video Codec)
Felbontás: 720 x 404 pixel
Bitráta: 7 721 Kbps
Képkockák száma/mp: 50.000
Oldalarány: 16/9


Audió információk:
Audiósávok száma: 1
Audiosáv #1 adatai:
Audiósáv tí­pusa: MPA1L3 (MPEG-1 Audio layer 3)
Csatornák száma: 2
Bitráta: 192 Kbps CBR
Mintavételezési frekvencia: 44.1 KHz



letolt16.png



premiu10.png



Code:
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció


 

clauscco

LV
0
 
Letöltöttem, mert gyanakodtam és kíváncsi voltam, mitől lehet egy 48 perces SD felbontásu film ilyen hatalmas méretű.
Hát, jó volt a megérzésem: ez szerintem a vicc kategória: minőség, átlag alatti, ilyen rossz kódolási paramétereket még nem is láttam, ezt kompenzálja valamelyest a bitráta, de így is nagyon rossz, aztán buherált (TV2 logóval van eltakarva az RTLKlub logó) becsapva, megtéveszve a nézőt, szerintem ez még törvénybe is ütközik, hacsak mondom, nem vicc kategória és nem utolsó sorban majd 3 GB letölteni való, és persze, a csalódás. Egyszerűen hihetetlen, hogyan maradhatott ez a változat fenn az oldalon...?
 
Utoljára szerkesztve:

Sndr

Uploader
LV
5
 
Díjak
6
Utánanéztem a torrenten, ahonnan letöltöttem. Még megtalálható a feltöltés és az értékek egyeznek vele.
Ezt azért merem állítani, mert én minden letöltést megköszönök.
Kb. 800 fő töltötte le, de egyetlen reklamáló hozzászólás sincs.
Mivel ön legalább admin beosztásban van, hogy ilyen jogosultsága van, hogy törölheti a Fórumról, kérem tegye meg!
 
Top Alul