A fény árnyékában (Shine or Go Crazy) (2015)

Errorka

Power User
LV
0
 
A fény árnyékában (Shine or Go Crazy) (2015)
Melléklet megtekintése 36
INFO:
________________________________
Cí­m: A fény árnyékában /Bitnageona Michigeona/
Rész: 1/24
Hossza: ~60 perc
Sugárzó csatorna: IzauraTV
Premier: 2018. november 21. szerdea - 2018.
Hang: magyar 192kbps MP3
Kép: 1280x720 (3000 kbps) (eredeti koreai minőség)
------------------------------------

A fény arnyékában 1. rész
Code:
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció

Jelszó:
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
 
Szia! Köszönöm hogy felteszed ezt a sorit. Lenne egy nagy kérésem. A többi régebbi sorozatot is újra feltenéd mert azok is eltűntek innen (Empress Ki,Hwajung ezek nincsenek már itt legalábbis én nem találom)
 

Errorka

Power User
LV
0
 
Sziasztok!

Szí­vesen. Az első hozzászólásomat nem tudom szerkeszteni, í­gy ide rakom fel a többi részt:

A fény árnyékában (Shine or Go Crazy) (2015) 1-24. rész

Code:
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció

Jelszó:
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
íšjra felraktam a Királynő egy hétre (Queen for Seven Days) (2017) és A palota ékköve (Dae Jang-geum) (2003) cí­mű sorozatot.
 
Utoljára szerkesztve:

Errorka

Power User
LV
0
 
Sziasztok!

Szí­vesen.
Felkerült a 6., 7. és a 8. rész is.
 
Utoljára szerkesztve:

Frezia

LV
0
 
Kedveseim!
Mi van akkor, ha 1-5 részt simán letudtam tölteni, a 6. nál a chrom nem akarta engedni , a firefox engedte a letöltést, de figyelmeztetett, hogy a fájl virust vagy rosszindulatú programot tartalmaz. Ezek után még nem mertem kibontani. Tudna valaki segiteni !??? A 7. résznél a chrom tölti most nem irt ki semmit.
 

Errorka

Power User
LV
0
 
Sziasztok!

Ha valamiért nem működik a letöltés, akkor nyissátok meg privát módban a linket, úgy nem töltődnek meg a nyomkövetős reklámok és hiba nélkül működik a letöltés.

Felkerült a 9. és 10 rész is.
 

Errorka

Power User
LV
0
 
Szí­vesen.
Nem tudom, hogy mi lehet a gond, de feltöltöttem újra a 11. részt, illetve felkerült a 14. és a 15. rész is.
 

Orpheus

Admin
Tag
LV
1
 
Díjak
2
Az a gond hogy törölték, ilyenkor kérjétek meg a feltöltőt hogy töltse fel újra. Hamar le kell szedni a frisseket mert gyakran törlik a tárhelyről.
 

kikyou8802

LV
0
 
Üdv Errorka!
Volna egy olyan kérdésem hozzád hogy hogyan lehet a sorozatot letölteni itt mert próbáltam letölteni de valamiért vagy rosszul csinálok valamit vagy nem tudom letölteni. Szóval le tudnád í­rni hogy mit hogy is kéne csinálnom. Ja és a többi részek is fent lesznek majd mert eddig 15.részt látok hogy fent van. Előre is nagyon szépen köszönöm!! :)
 

Errorka

Power User
LV
0
 
Sziasztok!

Szí­vesen. Felkerült a 16. és a 17. rész is.

@Kikyou8802 Kattints a linkre, kapcsold ki a reklámblokklót, majd kattints a Free Download fehér betűs kék gombra, ezután várj 30 másodpercet, majd pipáld be, hogy nem vagy robot és kattints a fehér betűs Create Download Link zöld gombra.
 

Maci76

LV
0
 
szia Errorka nagyon szépen köszönöm az eddigi munkádat de van egy kis gondom a fény árnyékénak a 16 - 17 részét nem tudom lehozni mert amikor lejön nem tudom kicsomagolni mert ví­rusnak veszi hogy ha kitudnád javí­tani meg kő szőném hogy hanem í­rnék boldog karácsonyt és boldog újévet kí­vánok neked szia
 
Top Alul